Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az iskolák fertőtlenítése...

Az iskolák fertőtlenítése totálisan értelmetlen parasztvakító rendelkezés? Mert szünet után 10 percen belül ugyanazok lesznek az állapotok mint fertőtlenítés előtt?

Figyelt kérdés

Ugye a Maruzsa szuperagy kijelentette az őszi szünet majd KISÖPRI a vírust. Na ezek után nem értem miért is kell fertőtleníteni.

de oké.

Na most mondja meg nekem valaki, ha betódul az 500 diák egy fertőtlenített épületbe akkor 10 perc után nem ugyanazok lesznek az állapotok mint előtte? Akkor értelme volt valami, az egybites segghülye fideszes szavazódroidok nyugtatásán kívül?


2020. okt. 22. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondta Maruzsa, hogy most ne nagyon mejenek a diákok tömegrendezvényekre a szünetben, mert így sokkal kisebb eséllyel szedik össze és viszik be a suliba.
2020. okt. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, egyes, most nagyon szét fognak kapni majd a DEHÁTMINEKTILTJÁKMEGNEKÜNKHOGYBULIZZUNK?!?! felhasználók. :(


Amúgy meg lehetne szervezni sok rendezvényt óvintézkedésekkel, nem teszik vagy csak ilyen tessék-lássék módon.

2020. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Otthon nem takarítasz, mert úgyis rendetlenség lesz?
2020. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Én is úgy látom, hogy a kovidőrülteknek jóformán mindent el lehet sütni, a maszkokat is hogy elhitték pedig a nagy hülyérevevőscovidkorszak előtt az volt az általános tudományos álláspont, hogy vírus tekintetében nem védenek. Aki gondolkodik azt meg gyorsan levírustagadózzák.
2020. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Én is úgy látom, hogy a kovidőrülteknek jóformán mindent el lehet sütni,"


Ja. Az senkiben sem esik le hogy a vírus ÁLLÍTÓLAG max néhány órát vagy spec felületeken 48-36 órát maradhat életben.

Hát de az iskolák másfél hétre bezárnak! Akkor minek is fertőtleníteni???

Hát bezárunk, várunk 1 hetet és minden vírus megdöglött-ha volt is egyáltalán....nemde?

2020. okt. 22. 10:55
 6/8 anonim ***** válasza:
14-15 napoz maradnak életben, nem?
2020. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy
2020. okt. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
2-3 órát, esetleg 48 órát.. esetleg. akkor minek is kell fertőtleníteni ha egy hétre bezár az iskola?
2020. okt. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!