Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányan haltak meg fiatalok a...

Hányan haltak meg fiatalok a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
Tele van a média, hogy ennyi halott, annyi halott. Ők viszont már elég betegek voltak alapból is. Hányan voltak, akik 65 évnél fiatalabbak és nincs krónikus betegségük? 10 talán? Ennyi egy rosszabb nap az utakon, mégse tiltották be az autókat.

2020. okt. 22. 09:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon provokatív amit írsz kistestvér, jelentem is.
2020. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
38%
Látjátok? Mondtam a második hozzászólásomban, hogy fogyatékos.
2020. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem személyeskedni kéne, hanem megcáfolni, de az nem megy. Hol vannak a bizonyítékaid arra, hogy a koronavírusba sok egészséges fiatal hal meg?
2020. okt. 22. 10:43
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Neked hol vannak a bizonyítékaid arról hogy épelméjū vagy, ha?Látni akarom a hivatalos dokumentumokat róla mert addig nem vagyok hajlandó tovább kommunikálni veled.
2020. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondanám inkább, hogy önző... Én éljek jól, nekem legyen munkám, nagy házam, kocsim, ne kelljen a szülőkhöz hazaköltöznöm stb. Hogy más belehal, évekig szövődményekkel kell élnie vagy szülők nélkül felnőnie, az kevésbé fontos, de őt lássuk el, akkor is ha saját hibájából kórházba kerül...


Nincs nagy véleményem az ilyen emberekről, akkor sem, ha a jelenlegi rendszeren szerintem is lehetne fejleszteni.

2020. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

Értékekről nehéz vitatkozni, és őszintén nem is szeretnék. Ha számodra összemérhető a krónikus betegek és idősek élete a gazdasági haszonnal, akkor legyen így.


Az intézkedésekkel amùgy én sem értek egyet, szerintem sokkal hatékonyabban meg lehetne oldani a helyzetet, ami talán nem okozná a következő években a többi krónikus beteg halálát (akik most nem jutnak el szűrővizsgálatokra). De egy percig nem gondoltam, hogy az emberi életek megmentésénél van magasabb prioritás...

2020. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
32%
Mit kell megcáfolni te okostóni? Ki állította, hogy sok egészséges fiatal hal meg? Senki nem állította. De összehasonlítani autóbalesetekkel, akkora baromság mint ide Lacháza. Komolyan ennyire futja? Egy légúti tüneteket és a krónikus idős betegek körében magas halálozást okozó nanométernyi méretű vírus mióta összehasonlítható egy autóval okozott balesettel? Komolyan érdekel az összefüggés. Miért nem azt mondod, hogy Szíriában a háborúban többen halnak meg mint autóbalesetben?
2020. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19%
Semennyi. Mindnek volt halálos alapbetegsége.
2020. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
#18 Erről van publikus adat?
2020. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
18, nem ismered a koronavirus.gov.hu-t ugye?
2020. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!