Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a fiatalok rendkívül felelőtlen és hanyag hozzáállása miatt egyre több a koronavírus fertőzés?

Figyelt kérdés

[link]


Elég szomorú, hogy ugyanúgy járkálnak bulikázni, pancsikálni, utazgatni, míg mások az életükért küzdenek azért, mert nem bírnak otthon maradni. Akik külföldre mennek nyaralni, tisztában vannak vele, hogy felelnek más, idősebb állampolgárok esetleges haláláért?


2020. aug. 10. 11:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
44%

Autóbalesetben többen halnak meg naponta mint a koronavírusban.


Nem fogom burokban élni az életem.

Csókollak! :)


27/F

2020. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
82%
Ez előre látható volt. Ez van. Amúgy idős vagy fiatal, egyaránt van h*lye belőlük elég, kár ezt generációkra kihegyezni.
2020. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
79%
Neked ez a "bulika" szó valami fétised?
2020. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
57%

"Autóbalesetben többen halnak meg naponta mint a koronavírusban."


Az autóbaleset fertőző?

2020. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
49%
Te kuksolj otthon, ha ennyire félsz, én pedig nyaralok a görög tengerparton. Mindenki boldog.
2020. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak a fiatalok a hibásak, mindegyik generációból akad bőven idióta.
2020. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
37%

Legfrissebb tudomásom szerint nem fertőző.

De akkor mit csináljunk? Ne utazzak külföldre csak azért mert keltik a pánikot mindenfele? (amúgy pont nem utaztam külföldre még, de tervbe van)


Lassan fél éve ez megy. Nem unjátok még? Zárkózzatok be, rendeljétek a kaját aztán fotoszintetizáljatok. Ki akadályoz meg?

De attól még ha szabad, már pedig nem tilos külföldre utazni, addig az ilyenek felőlem sünt is szarhatnak, én akkor sem fogom szivatni magam és burokban élni.

2020. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
42%

"Legfrissebb tudomásom szerint nem fertőző."


Akkor ne hozd példaként egy fertőző betegséggel szemben. Ugyanígy értelmetlen a rákkal meg szívbetegséggel példálózni, mert azok sem fertőzőek. Meg az éhezés sem.

2020. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%
Ha valóban kimutatható, hogy az új fertőzöttek nagyrészt külföldről szedték össze, akkor szerintem igazán ki lehetne bírni egy nyarat itthon. Főleg, hogy nem vagyunk bezárva. Rengeteg szép hely van itthon, vízpart is. Szóval lehet válogatni. Itthon is nagyon jót lehet nyaralni, kirándulni, pihenni.
2020. aug. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne hozzam fel?

Ezek csak tények.


Nagyon fertőző amúgy egy betegség, amiben egy 10 milliós országban napi 3-an halnak meg. :D


Mondjuk azt megértem hogy a sok lusta hulladék fél a vírustól. Aki a + 40 kg túlsúlyával beül a tv elé cigizni, bedobja a vérnyomására a pirulát, és cseszteti a fiatalokat, hogy miattuk fognak belehalni a vírusba.

Zseniális, esküszöm... :D :D


Heti 5-6x mozgok, odafigyelek picit a kajára, túlsúlyom nincs, a vérnyomásom kifejezetten alacsony, értem jöhet a vírus. :)


Az, hogy 1-2 kivétel egészségesen belehal, az meg bármivel kapcsolatban meglehet.

2020. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!