Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor tér vissza az szaglás?...

Mikor tér vissza az szaglás? Kinél hány napig tartott?

Figyelt kérdés
9.napja nem érzek szagokat, illatokat. Már kezd nagyon zavarni. Ez az egy tünetem van még.
2020. okt. 22. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szaglássz őrölt kávét ecetet , sok mézet kanalazz es dok reszelt fokhagymat tormat fogyassz .
2020. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2%
Nálam ez megvan minden influenzánál nem is értem mitől akkora covid tünet ez most újabban és akkor tér vissza az érzékelés mikor már nem kell orrcsepp egy pár napja és anélkül is tudok levegőt venni. Gondolom mikor már nem gyulladt állapotú a nyálkahártya akkor tud elkezdeni regenerálódni a csillószőrők vagy mi.
2020. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
3 naptól kezdve lehet akár több év is, természetesen az utóbbi lehetőség nagyon ritka és általában más betegségeknél maradandó. A következő napokban el kellene, hogy múljon.
2020. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb, mint egy hét volt. Pénteken ment el, rákövetkező héten csütörtökön jött vissza.
2020. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Múlt héten még taknyos voltam, de a héten már semmi. Se orrdugulas, se orrfolyas és mégsem érzem a szagokat
2020. okt. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!