Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetséges, hogy ilyen...

Hogy lehetséges, hogy ilyen súlyos járványhelyzetben legális dolog a szakáll-bajusz ami a legnagyobb vírusgóc az arcon?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Te normális vagy?
2020. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
És akinek nincs, az meg nyúzza le a bőrét? 😁
2020. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

1. Úgy, hogy amíg rendszeresen tisztálkodik az ember, addig nem az. Ha pedig nem, akkor sima arccal is ugyanúgy fertőz.

2. Ha illegálissá minősítenék, az már az alapvető emberi jogok korlátozásának minősülne. Neked hogy esne, ha valaki megbírságolna, csak mert szürke pólót viselsz? Ez kb. ugyanolyan.

2020. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a haj is illegális...
2020. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A hajad is ugyanez, akkor borotváld már le tarra a koponyádat légyszíves.
2020. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Hellmano ***** válasza:
59%
Na ja, akkor mindenki legyen szőrtelen és le a hajakkal is szerinted?... Mert abban ugyanúgy megtapad a vírus, mint a szakállban, szóval ezt nem tilthatják meg szép is lenne :D 19 éves korom óta chin strap-em van ilyen vékonyan kinyírva állandóan igazítom 22 éve nem vágtam le. Egyszer mellékszereplő voltam egy filmben és a fő szereplőnek ugyanilyen arcszőrzete volt, meglátott és jött utánam , hogy azonnal vágjam le, hoznak borotvát meg tükröt. Megmondtam neki, ha eddig nem vágtam le az ő kedvéért sem fogom , érdekes maradtam nem zavartak el, pedig ő volt a fő szereplő :D Szóval egy ilyen járvány miatt sem vágnám le semmikép...
2020. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbáljátok meg a kérdést az érvényben levő, tetszik vagy sem kötelező maszkviselés figyelembevételével átgondolni!
2020. okt. 26. 18:02
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Átgondoltuk. A maszk szart sem ér, csak a körülötted levőket nyugtatja meg. Ha nem mosol rendszeresen kezet, innen-onnan úgyis összeszeded a vírust. Szakállal viszont jobban szellőzik az arcod, és nem rohad be olyan hamar.
2020. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor akik szerint a maszk baromság megértem az álláspontot. De akik szerint nagyon hasznos a maszkra kötelezés mert akadályozza a vírusterjedést azoknak hogyan áll össze ez a szabad szakáll viseléssel?
2020. okt. 26. 18:21
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Mit értesz? Mondtam én egy szóval is, hogy nem viselek maszkot? Nem. Ugyanúgy viselem, tehát a többi szakállas ember véleménye sem ér többet. És amit mondtam, egyébként sem vélemény, hanem tény. A maszk önmagában kevés, de nem csökken a védelme attól, hogy alatta van pár centi szőrzet. Viszont nem izzad be úgy, mert jobban szellőzik. Nem tudom, hogy mit nem lehet ezen érteni.
2020. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!