Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig fog tartani ez a...

Meddig fog tartani ez a koronavírus?

Figyelt kérdés

Minden és mindenhol erről szól!

Mikor lesz már nyugalom?

Sokan átestek már a fertőzésen, ők már örökösen immunisak?


Nagyon unalmas már! A maszk szét szedi a fülem egész nap és már szó szerint a fax ki van ezzel az egésszel...



2020. okt. 27. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tájékozódsz annak ellenére, hogy nagyon unod már.

1. Január környékére jósolják a tetőzést Magyarországon, de ez is folyamatosan változhat.

2. Akik átestek, nem immunisak, max. korlátozott ideig.

3. Kitartás, mindenki szeretné már, ha vége lenne. De vége nem lesz soha, max. gyógyszer rá.

2020. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Amíg a világgazdaság válság nem múlik el.
2020. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnos ez már örökre a részünké vált.
2020. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Van egy nagyon helytálló vicc ami terjed ezzel kapcsolatosan:


Páciens: Doktor Úr kérem, Ön szerint meddig tart ez a covid járvány?

Orvos: Honnan tudjam, nem vagyok politikus?

2020. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek sosem lesz vége. Max lesz ellene védőoltás (amit én személy szerint nem adatnék/adatok majd be magamnak) meg gyógyszer oszt' ennyi.
2020. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Le fog csökkeni egy influenza szintére (sokan mondják, hogy most is ott tart, de sajnos nem).


úgy olvastam, hogy az a valószínű, hogy egy visszatérő, szezonális járvány lesz. Sokan fognak oltást kérni, egyre jobban felkészül rá a szervezetünk idővel, és nem kell ennyi intézkedés.


Most viszont sajnos komolyan kellene venni :(

Nekem sem jó, anyum Németországban, testvérem másik országban, szanaszét vagyunk, karácsony off, és sorolhatnám :( Ki kell bírni.

2020. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Ma hallottam épp, hogy valaki, aki egy hónapja elkapta, és meggyógyult, most újra pozitív.
2020. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez is bizonyítja, hogy a tesztek nem működnek, bárki és bármi pozitív lesz még a sterilen visszaküldött minta is csak elégszer kell hevíteni. Angliában most ezerrel azzal szórakozik a nép, hogy kutya szájába, pocsojákba mártják, sterilen visszaküldik és jönnek a pozitív eredmények, kigúnyolják a járványt, jól teszik.
2020. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!