Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Svéd modell valóban nem...

A Svéd modell valóban nem működik?

Figyelt kérdés

Itt van egy YouTube videó amit szeretném ha megnéznétek és utána mondanátok véleményt.

https://www.youtube.com/watch?v=r1cE1nclFC0



2020. okt. 29. 18:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy Thaiföld csinálja pl. Nem tudom, ők hogy csinálják, de valahogy mégis megy.
2020. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Újra 12-es vagyok,nem minden hozzászólás az enyém azóta.Nem vágom az Angolt, de feltételezem még október végén is úgy gondolták jó Svéd stratégia. Arra lennék inkább én kíváncsi az ott élők zöme még mindig így gondolja-e? [link]

Amivel sokkal jobbak az az orvosi ellátás. Nyilván Magyarországon annyira nem becsülik mások élettét az emberek, lásd migránsválság kezelés.Így az egességügyi színvonal fejlesztése sem volt annyira prioritás. Más Ázsiai országgal is össze lehet hasonlítani sok mindent de az európai ,nyugati szemléletben ez már nem megvalósítható. Még ha sok minden az is lenne .Kamion tranzitforgalom pont megvalósítható lenne. Pótkocsi határon leakaszt garantáltan egészséges sofőr hozhatná tovább az árut,de ez mind plusz meló szervezés.

2020. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Bocsi az ózonos fülke fertötlenitést ki is felejtettem úgy még egyszerűbb lenne.
2020. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!