Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a félelmetesebb számodr...

Melyik a félelmetesebb számodra, a Covid járvány vagy a vele kapcsolatos eltúlzott reakciók a média, kormányzat, lakosság részéről?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 09:21
A kérdező szavazást indított:
A Covid-19 járvány félelmetesebb.
A járványhelyzetre való reagálás az aggasztóbb.
Valamilyen szinten mindkettő megijeszt.
59 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Eltúlzott reakciók a média részéről? Számtalan csatornát nézhetsz, mindenféle politikai beállítottságút és ilyen-olyan külföldi adókat. Ha értelmes vagy és józan tudatossággal szemléled a dolgokat, le tudod vonni a konzekvenciákat, hogy mennyire veszélyes a vírus. A világ számtalan országának számtalan tudósítása, tájékoztatása csak nem tévedhet akkorát.
2020. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Hisz nem olyan régen is megtörtént, akkor H1N1 volt az ellenség neve. [link]
2020. okt. 31. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ne ilyen agymosott híroldalakat olvass.
2020. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
#2 Most akkor az a baj, hogy a H1N1-et sikerült megfékezni és nem haltak bele több millióan?
2020. okt. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

???

Nem olvastátok el a cikket, én nem tudom elolvasni senki helyett.

2020. okt. 31. 10:14
 6/13 A kérdező kommentje:

Ahogy ezt az akkori kormányzati reakciót sem tudom elolvasni és értelmezni senki helyett:

[link]

2020. okt. 31. 10:15
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Most ezekkel a cikkekkel mit akarsz mondani? A tudósok már régen jósolják egy világméretű járvány kitörését, mivel levezették a valószínűségét az előző évszázadokban megjelent vírusokból és sok egyéb tényezőből. Azt nem tudják előre megállapítani, milyen és melyik lesz ez, ezért jobb félni, mint megijedni. A kínaiak is azt remélték, hogy mindenki megússza kisebb veszteséggel, ahogyan ez eddig is történt, ezért próbálták elhallgatni. Most nem így lett, úgy látszik ez a vírus sokkal masszívabb, veszélyesebb, mint az előzőek.

Nem értem, végül is mi a gondod?

2020. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Szamomra az emberi sotetseg felelmetes. Azoke, akik nem fogjak fel, hogy minel inkabb szarnak azokra az iratlanul is ervenyes szabalyokra, amikkel le lehet csokkenteni a terjedes eselyet, annal tovabb fog tartani ez az egesz es annal jobban elveszitik a szabadsagukat.
2020. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Én pl. kedves kérdező nem nézek tv-t, nem olvasok híreket csakis és kizárólag egyedül a munkám során hallott történetekre figyelek és onnan szűröm le, hogy a környezetemben mennyi a beteg és bizony-bizony egyre több megbetegedésről hallok, amik számomra hiteles információk.

És köszönöm szépen , én nem szeretném elkapni ezt a vírust.

A vírustagadókat nem értem, szerintem nem járnak nyitott szemmel illetve füllel a világban.

Én magam részéről úgy tartok a vírustól, hogy március óta egy betűt nem olvastam a vírusról.

2020. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
A H1N1-járvány sehol nem volt ahhoz képest ami most van, és nem is védekeztek ellene kifejezetten (mivel nem volt rá szükség). Nem értem az összehasonlítást.
2020. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!