Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan zajlik a kontaktkutatás...

Hogyan zajlik a kontaktkutatás Covid fertőzöttség esetén? Mennyi értelme van?

Figyelt kérdés
Ki kérdez, milyen csatornán? Önbevallás alapján? És ha olyat nevez meg a Covid-os, aki tagadja az érintettséget, kinek hisznek? Pl ha azt mondom, hogy én márpedig nem ültem közel a kollégához vagy alig 2 percet beszéltem vele.

2020. okt. 31. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem megy egy ideje, mivel követhetetlen.
2020. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy. Meg úgyse tesztelik azt, akinek nincs tünete, úgyhogy mindegy, hogy kit nevez meg.
2020. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, fel sem hívtak. Én szóltam a potenciális kontaktjaimnak, hogy figyeljenek magukra és ha bármi tünetet észlelnek, hívják az orvosukat.
2020. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már pár hete bejelentették, hogy a kapacitás végéhez értünk. Már nem megbízhatóak az adataink a járvány terjedéséről.
2020. nov. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Családtagokat se "kutatják fel"? Közvetlen munkatársakat vagy iskolai padtársat se? Tehát akik a legegyértelműbbek. Nem kérdez rá a hatóság, kivel töltötte és esetleg tölti azután is a koronavírusos a napja nagy részét?
2020. nov. 2. 05:31
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi családunk 11 napja van itthon coviddal, de a kutya nem kérdezett semmilyen kontaktot. A munkahelyemen nagyon sok fertözött van, de a maradék, még dolgozó embereket sem tesztelik.Nincs már erre kapacitás.Ha tüneted van tesztelnek, addig nem.
2020. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5: nem.
2020. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Személyesen kérdeznek ki, vagy telefonon?
2020. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!