Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be mernétek adatni magatoknak...

Be mernétek adatni magatoknak a Kínai vagy orosz covid vakcinát?

Figyelt kérdés

Kemenesi Gábor virológus azt mondta orosz kínai vakcinát kicsit siettették és a 3. fázist kicsit elsunnyogták.

[link]


2020. nov. 2. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bele kéne látni abba, hogy milyen is az orosz vakcina.


Tulajdonképpen nem egy újkeletű dolgot alkalmaztak, hanem egy már többször is bevált receptet.


Úgy néz ki "parasztosan", hogy fogtak egy sima megfázást/náthát okozó vírust (adenovirus), és "ráaggaták" a Sars-Cov2 immunválaszt kiváltó fehérjéjét (tüskéit).


Nyílván itt nem magával a technológiával van a gond, hanem az átláthatatlansággal, és a sietséggel.

2020. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
6-osnak igaza van...én mindenképp beoltatnám magam de csak egy biztonságos oltással
2020. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Készüljetek lelkiekben, mert Orbán drága vezérünk az orosz vagy kínai vakcinát akarja megvenni. Az orosz különösen "jó". Azonnal betiltotta az Eu, mert veszélyes, nem volt ellenőrizve. De már előre látom, hogy csakazért is oroszt fogunk rendelni, hogy ne az EU-nak legyen igaza.
2020. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
#13 Nem tiltottákbe az oroszt, csak még nem engedélyezték, de nem zárható ki, hogy ez meg fog történni valamikor. Lehet semmi baj nincs az orosz vakcinával, azon kívül, hogy ott túl korán engedélyezték és nem volt transzparens a fejlesztés.
2020. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizok az Oroszokban....

Más vakcinát viszont beadatnék, ha azzal újra a szokásos normális kis életem élhetném.

2020. nov. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy vagyok vele , hogy mindegy milyen vakcinát szereznek nem kötelezhet rá azaz én nem fogok semmi ilyen vackot be adatni .
2020. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én beadatnám, de nem az ellenőrizetlen, és bizonyítottan veszélyes ruszkit.

Minden olyan jó, amit onnét kapunk.

Az Eu-s oltást beadatnám.

2020. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!