Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő mire újra érzek...

Mennyi idő mire újra érzek szagot/ illatot ?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán iszonyatos hát, derék fájdalomra ébredtem. Azt hittem, hogy csak el aludtam. Vártam vele még az nap majd másnap jelentkeztem a háziorvosomhoz, hogy ez a helyzet áll fent nálam. Némi hőemelkedésel és teljes gyengeséggel párosulva. Doki vitamin kurát javasolt hétfőig és azt követően antibioltikum kura ha alakul tovább a helyzetem. Szombaton egyik pillanatról a másikra nem éreztem semmilyen szagot/illatot ami azóta is tart. Hétfőn felhívtam a dokimat aki egy tesztet intézet nekem amit már ma meg csináltak plusz az antibiotikum kurát. Szombat óta már egyébként semmi bajom nem volt a szagláson kívül.

#szaglás elvesztése #Nem érzek szagokat #Nem érzek illatokat
2020. nov. 3. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. nov. 3. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van már eredényed?
2020. nov. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen van; U0720 COVID-19, Vírus kimutatása nélkül. Azt viszont nem tudom, hogy akinek nincs kormány ablaka azt ki és mikor fogja értesíteni. Illetve negatív teszt eredmény esetén még szükséges-e a további teszt ?


Egyébként a szaglásom már nagyon nagyon gyengén, de kezd vissza térni.

2020. nov. 4. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerősnek az első teszt negatív lett, de kért az orvosa másikat, az lett pozitív. A hátad, derekad fáj még? Illetve ez is lehet egy covid tünet?
2020. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is várható, holnap felhívom a dokimat, hogy akkor hogyan tovább. Nem fáj már a hátam derekam, isten igazából a szaglás “elvesztése” miatt lett a teszt intézve. A derék fájdalom nem tudom, hogy tünet lehet, de ez így egybe véve egy alapos indok lehet a tesztre. Munka társamnak pozitív lett a gyors tesztje, neki az oldala fáj nagyon illetve gyengeség, levertségben küzd. Minden más rendben van neki.
2020. nov. 4. 21:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvosomat, meg kérdeztem tőle, hogy akkor most mi is van ? Azt mondta, hogy Debrecenbe továbbították a mintámat. Érdeklődjek holnap.
2020. nov. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!