Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azok az emberek akik kiröhögik...

Azok az emberek akik kiröhögik a koronavírusos híreket és lesz**ják a járványt azok azért teszik, mert tök egészségesek és a rokonaik is azok?

Figyelt kérdés
Mert nemrég írtam ki egy kérdést és többen írták, hogy tök felesleges a maszk meg nincs is járvány. Ezek kivétel nélkül makkegészséges sportoló fiatalok voltak ami azért kínos számomra mert jómagam is az vagyok de autoimmun beteg. Ezeknek se a szüleiknek ill. az ismerőseiknek egyáltalán nincs semmiféle egészségügyi problémája, hogy ennyire telibesz**ják az egészet? Ez amúgy felérne egy burkolt súlyos testi sértésnek vagy bioterrorizmussal, mert potenciálisan megbetegíthetnek bárkit az idióta hozzáállásukkal és még senki nem is kérheti számon rajtuk, hogy xy beteg kollégája azért halt meg, mert az idiótája nem volt képes felvenni normálisan a maszkot és durva esetben még szándékosan rá is köhögött (New Yorkban így halt meg egy taxisofőr akinek nem akart a baromja fizetni és bosszúból leköhögte). Ezek ennyire büszkék, hogy nem érheti semmi probléma őket?

2020. nov. 5. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

Azért teszik, mert határtalanul primitívek, befolyásolhatók.

Aztán lehet, hogy rövid időn belül szembe megy velük a gyorsvonat

Covid képében.

Pataki Attila is jött a hülye elméleteivel, míg aztán

le nem teperte a valóság.

2020. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Én csak azt hiszem el amit saját szememmel tapasztalok.Ennyi.
2020. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
2: akkor nagyon szűk lehet a látóköröd.
2020. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Ahol én élek, ott is sokan lesz@rják a híreket és kiröhögik a járványt. Ennek ellenére mindenki hordja a maszkot, mert különben megbüntetik érte. Mindegy, hogy valaki hogyan áll a hírekhez, vagy miket posztol az interneten, ha közben betartja a szabályokat.


Azt nehéz megállapítani, hogy ki a makkegészséges. Attól, hogy valaki sportol, még nem biztos, hogy egészséges is. Legfeljebb annak látszik. Inkább az nevezhető egészségesebbnek, aki az influenzát, egyéb betegségeket is könnyedén át szokta vészelni. Pl egy megfázás fél napig tart nála.


(Jó lenne attól az autoimmun betegségedtől mihamarabb megszabadulni.)

2020. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4: "(Jó lenne attól az autoimmun betegségedtől mihamarabb megszabadulni.)"


Azt ugye vágod, hogy a genetikai eredetű autoimmun betegség gyógyíthatatlan? De ha sikerül megoldást találnod nekem amivel 5 évig orvosi értelemben tünetmentes leszek (röntgen, MR felvételek, vérteszt stb.) akkor komolyan mondom, hogy a nevedre íratom majd a szüleim házát. De gondolom azt is tudod, hogyha ez sikerülne, akkor Nobel-díjat is kaphatnál. :D

Na kb. ennyit ér a tanácsod.

2020. nov. 5. 12:44
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Személyes példa: a mi rokonságunk nagynak mondható. Mi vidéken lakunk, de több unokatestvérem Pesten meg van aki más nagyvárosban. Sok az ismerősünk is és a rokonok és ismerősök között is több, bizonyítottan covid-pozitív embert ismerünk. Viszont! Olyat nem ismerünk, akinek tünete lett volna vagy meghalt volna és még csak az ismerőseimnek sincsen ilyen kontaktjuk. Most akkor ezek után mit higgyen az ember?
2020. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

#4-es, nekem is autoimmun betegségem van, az a neve, hogy szklerózis multiplex. Ha erre tudsz valami gyógymódot, akkor ne titkold el.


Kérdező! Én is azt hallom a barátomtól, hogy a munkahelyén nem mindenki hordja a maszkot, besértődnek, ha valamelyik kolléga nem akar velük kezet fogni, stb. Buszsofőr itt nem nagyon hordott maszkot, buszon se igen, szóval nem értem ezt.Nagyon nehezen megyek, de most muszáj volt személyesen intéznem valamit hétfőn, és nehezemre esik le és felvenni a maszkot, így inkább az utcán is rajtam van. Nem hiszed el, hogy némelyik ember hogy nézett rám. De most ugye itt az új rendelet, majd meglátjuk bevállalják-e a bírságot.

2020. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
jav: a buszon az emberek se igen.
2020. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

#7

OFF

Nem szeretném az eredeti kérdésről elvinni a fókuszt. Az autoimmun betegségek gyógyítása még eléggé gyerekcipőben jár, viszont lehet próbálkozni nem konvencionális módszerekkel is. Az autoimmun betegségeket sok esetben az emésztőrendszer felborultsága is kiválthatja. Csak nem olyan régen kezdték el kutatni a microbiomot is, ami választ adhat sok kérdésre. Pl ebben a videóban megemlítik az SM-et is a microbiommal kapcsolatban: [link]


A feleségemnek autoimmun pajzsmirigye volt és megszabadult tőle. Igaz, nem volt egyszerű.


ON

2020. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9: Ez mind szép és jó, de tudod én nem vagyok orvos és azt se tudom mit kell tenni, hogy elálljon az orrvérzés, nemhogy ilyen szakirodalmak alapján meggyógyítsam magam. De már azért is óriási hálám üldözne, ha ajánlanál egy profi immunológust, aki a microbiomokat vizsgálja és segít szakmai tanácsokkal.


#6: "Most akkor ezek után mit higgyen az ember?"


Azt, hogy az egész családodban egy krónikus beteg ember sincs. Örülj neki és ezért se értetlenkedj a víruson!

2020. nov. 5. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!