Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ez a hiszti a focimeccsek...

Mi ez a hiszti a focimeccsek miatt, kit zavar hogy lehetnek nézők a stadionokban ?

Figyelt kérdés
Ez már vírusrettegés a köbön, semmilyen bizonyíték nincs rá hogy a FIFA/UEFA által is javasolt 30%-os telítettségű nyílt terű stadionokban bárki is könnyebben megfertőzödhetne mint pld a metrón. Ehhez képest megy a masszív hiszti hogy a kormány tegye zártkapussá a meccseket.

2020. nov. 6. 20:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Igen, de szerintem mindketten tudjuk, hogy semmi nem lesz belőle.

Nem azért mert a főni focirajongó, hanem mert így annyi pénzt sajtolnak ki, amennyit lehet (főleg a nemzetközi meccsekre gondolok itt).

2020. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szabadtéri focin nem fertőz, csak szabadtéri bulikban.

Nyáron meg szinte fel is szívódott a strandokon.


Full logikus az egész. 🙄😒

2020. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12: A horvátok kimutatták hogy nem a strandokon fertőzödtek meg a turisták hanem éttermekben, bárokban, diszkókban.
2020. nov. 6. 20:57
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Mutass felvételt, ahol mindenki tartja a távolságot és/vagy ffp2-es maszkot viselnek, nem csak mikor ülnek, hanem amikor belfele mennek vagy kifele.
2020. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
78%
Ha engem letiltott a koncertjeimről egész évben, akkor ideje lenne már ezeket a sörhasú majmokat is korlátozni. Tudom, jó magyar szemlélet, hogy "ha az én tehenem megdöglött, dögöljön a szomszédé is", de ez azért így tényleg full logikátlan. Akkor most vagy legyen minden, vagy semmi.
2020. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%

#13

Aham. Nyáron még több száz ember zsúfolódik össze pl. a hullám medencében vagy a termál medencékben. Ehhez képest szerintem egy étteremben nincs több száz ember pár négyzetméternyi területen.


Szabadtéri bulikat vajon miért nem lehetett rendezni, ha a meccs engedélyezett?

2020. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16

Egy agyonklórozott vízzel teli medencében te mégis hogyan akarsz bármit is elkapni ? De amúgy a koronavírus még a természetes vizekben sincs jelen, az egészen kis tavacskákban is maximum a szokásos baktériumok jelenthetnek fertőzésveszélyt nagyobb koncentrációban.

2020. nov. 6. 21:55
 18/21 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mindegyikőtök véleményében van igazság, de mindenki számára elfogadható korlátozásokat, jogrendet vajon tudna hozni bárki is? Mi itt csak páran vagyunk mégsem tudunk egységes álláspontra jutni. Sajnos a mindenkire, vagy senkire sem vonatkozó álláspontot sem lehet megvalósítani, pedig jól hangzik és igazságosnak tűnik de csak mint kijelentés.
2020. nov. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, az agyonklórozott vízzel teli medencében valóban nem, viszont az emberek feje nem a víz alatt van amikor közvetlenül egymás mellet üldögélnek és beszélgetnek a medencékben. Ja vagy itt már nem terjed a korona a levegőben? Vagy az öltözőben, tusolóban stb... Pont ma voltam egy fürdőben. Az előtér 5m-es szakaszán kell a maszk(még rád is szólnak ha nincs) de az uszoda többi részén ami kb. a 99%-a az egész területnek már nem kell maszk.
2020. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Game over. De azért bízzunk benne hogy Izland ellen összejön a győzelem.
2020. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!