Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen immunerősítő készítmény...

Milyen immunerősítő készítmények léteznek?

Figyelt kérdés
Immunerősítő terméket kerestem patikákban és nem találtam semmit ami a vitaminoknál tovább ment volna, holott tudom (külföldön vásároltam már ilyet), hogy léteznek olyan anyagok amik serkentőleg hatnak az immunrendszerre,emelik a fehérvérsejtek számát, vagy ilyesmi hatásuk van. Magyarországon echte immunerősítőt nem árulnak??

2020. nov. 7. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Immunerősítés címszó alatt mindenki a vitaminokra és gyógynövényekre asszociál először. Ami bármit csinál ilyen fronton, az vényköteles. De így koronavírus táján nem is biztos hogy jó ötlet az ilyen mesterséges beleszólás, mert vannak itt olyan hírek, hogy egyes immunsejtek a test fertőzött sejtjeit támadják meg, ami nem túl ideális azért. Mi van ha pont ezek erősödnek meg...
2020. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!