Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcsöt eltudok távolíttatn...

Szemölcsöt eltudok távolíttatni a bőrgyógyásszal, úgyhogy ne kivágják hanem kezeléssel ami nem fájdalmas?

Figyelt kérdés
Állítólag a kivágás fájdalmas.Fájdalom nélkül szeretném eltávolíttatni.
2020. nov. 8. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Szerinted ha lehetne fájdalommentesen, gyorsan, biztonságosan szemölcsöt eltávolítani, akkor vágna bárki is?
2020. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha kézen lévő vírusos szemölcsről van szó, nem fog menni fájdalom nélkül.

3 lehetőség van, mind fájdalmas:

- Sav

- Fagyasztás

- Kivágás

A kivágás a legrosszabb, a páromnak kivágták, de visszanőtt, sokszor nem vágnak elég mélyre.

Otthon próbáltál már csinálni vele valamit?

2020. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elektromos kauterrel vágták le. Maga a művelet nem fájt, de a gyógyulási idő 1-2 hét volt.
2020. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Ezt a módszert bőrgyógyásznál kérhetem? Kell fizetni érte?
2020. nov. 8. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőrgyógyász egy ilyen forrasztópáka szerűséggel égette ki. Előtte kaptam lidokain injekciót, tehát nem fájt volna, ha nem lett volna zárlatos a készüléke. Hiába szóltam, hogy nem az fáj, amit csinál, hanem az egész testemben érzem a 230 voltot, az volt a válasza hogy azt nem érezhetem. Ő már csak jobban tudta, hogy mit érzek. Szakmámból adódóan sokszor rázott már meg áram, tudom mi az. De hát ez egy állami kórház volt, magánellátásban biztos nem fordult volna ez elő.
2020. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Igen, bőrgyógyász csinálta. TB alapon voltam, de elvárta a zsebpénzt.
2020. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!