Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetek így beteg ha...

Hogy lehetek így beteg ha mindenhol szabályosan hordtam a maszkot?

Figyelt kérdés
Szombat reggel torokfájásra ébredtem, és alig tudtam kikelni az ágyból, étvágyam se volt. Tegnap délután már ki tudtam kelni és étvágyam is volt, enyhült a torokfájás. Ma már úgy keltem hogy alig kapok levegőt és éppenhogy érzek szagokat és ízeket. Hogy lehet ez, ha mindig normálisan hordtam a maszkot ami annyira véd? Amúgy ez korona lehet?
2020. nov. 9. 09:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%
20. De vannak ilyen igénytelen ostoba emberek. Már mindenhova kinyalta ezt a bölcsességét. Nem tudom miért gondolja, hogy azért mert ő ugyan azt a maszkot hordja marcius óta más nem cseréli naponta. Nekem van 10 db forgóban mosom őket és naponta cserélem. Ez a normális.
2020. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg a troll válaszokat is.


Amúgy egy kis érdekesség: kint vagyok az udvaron már 1 órája és sokkal jobban vagyok

2020. nov. 9. 13:46
 23/27 anonim ***** válasza:
Mert a friss levegő az jót tesz és süt is a nap.
2020. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem a történeted. Szerintem kamu sztori. Biztos hogy találkoztál maszk nélkül is valakivel vagx utaztál zsúfolt tömegközlekedésen vagy kézmosás nélkül nyúlkáltál a szádhoz, orrodhoz, szemedhez vagy valami lejeletvekony textilmaszlot hordasz és a zsebedbe gyűröd mikor nincs rajtad
2020. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Látom nyilvánosan már nem vállalod a mondanivalódat patkesz 1000. Van is mit szégyellni rajta.
2020. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Apádat kéne inkább szégyellni te rossz troll
2020. nov. 11. 07:50
 27/27 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Provokáció.
2020. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!