Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok a legújabb szigorí...

Manly kérdése:

Mit szóltok a legújabb szigorításokhoz ami szerdán lép életbe ?

Figyelt kérdés
Szerintem már előbb is kellett volna.

2020. nov. 9. 17:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
49%

Köszi a lepontozást. Ha bele halok -tudom ki a szart értdekel, nem te vagy-, akkor majd pozitívan értékelitek, hogy azt mondtam hamarabb kellett volna, és kevesebb lenne a fertőzött?

Agyrémek vagytok, de komolyan. Nem tudom ti hogy nem találkoztok fertőzöttel. Az egész országban tele vagyok barátokkal, ismerősökkel. Lassan nincs olyan család, ahol vagy ők maguk, vagy egy közeli hozzátartozó nem fertőzött.

Ahogy mondtam, nekem teljes családom, én is, szomszédaim is. Apámat örülök, ha túléli, de mivel még senki sincs túl a két héten, nekem folyamatosan fáj a hátam, mellkasom, bármi lehet még belőle nálam is. Rohadtul hamarabb kellett volna az egészet, ez most így szó szerint elszabadult. Időben, bőven a karácsonyi hajtás előtt kellett volna. Az, hogy karácsony előtt zár le minden, az pont sokkal rosszabb gazdaságilag, mintha előtte tette volna. De nem... toljátok csak a gödényként, meg az orvoskonferenciát, meg hogy milyen kényelmetlen a maszk. Majd megtudjátok milyen érzés a covid, és hogy tudsz aggódni a szeretteidért, amikor minden bizonytalan!


Sok sikert kívánok mindenkinek, ahogy magamnak is!

2020. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
53%
#20: és maguknak keresték a bajt, akik eddig fodbalmeccsen a lelátókon tömörültek örvendeztek lehúzott maszkokkal a nyakukban. Ezért írtam, hogy előbb kellett volna bevezetni ezt a szigorítást, ami ma éjféltől kezdődik. Ennek hatása 2-3 hét múlva lesz mérhető, mert pl. Bochkor Gábor rég túl van mindenféle karantén-időn, mehet közösségbe, de az önkéntes PCR vizsgálata tegnap estére még mindig pozitív, emiatt ma se ment be a munkahelyére. A kollégáit védve.
2020. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
14%
22: És ezt mégis hogy képzelted volna el? Teszem azt, szeptember elejétől március végéig minden bezárva, és mindenki otthon marad?
2020. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
49%
#23: nem hozzám futnak be a kórházak és a tesztelő mentősök jelentései. A tisztifőorvos most jelzi a covidos betegszám duplázódását november utolsó harmadába. Gyors tempóban ürítik a kollégiumokat, hogy legyen helyük a betegeknek. Ez az eredménye a késedelemnek.
2020. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
24: Nem válaszoltál a kérdésre.
2020. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
80%

Rengeteg évig majdhogynem 100% haszonkulccsal dolgozó éttermeket,kocsmákat sajnálgatunk, ahol a vezetés azért backodja ki az embereit ,hogy még + ba maradjanak.Mert amúgy tartalékok volnának csak a vezetésnek a lóvé kell és inkább a csóró melóst rúgja ki.

Én az alkalmazottakat sajnálom.A tulajokat nem.

Viszont ettől még normálisabb szigorításokkal(már szeptemberben) simán túlélhető lett volna és akkor most nem kellene a NAGY zárás.Meg mondjuk kellett volna TESZTELNI, gőzerővel.De a kormányt ez nem érdekelte.

Aki meg nem ért vele egyet, az gondoljon bele, hogy majd lesz olyan aki egy vakbélbe fog belehalni, mert a minden kórház fogadjon covidos beteget még jobban elfertőzi a szektort és a legpitibb dolgot se látják majd el, vagy ha ellátják, akkor a legyengült szervezetű műtött az elkapott covidos tüdőgyulladásba pusztul bele.Sok embert nem látnak el, ami később majd befolyásolja az életét, egészségét..stb..stb.

Ezeket a dolgokat ennek a kormánynak lehet köszönni.Mert nem tesztelt, mert a pénzt kidobálta az ablakon carságokra csak arra nem költött, akart költeni amire kellett volna.És a felelősségét is a kis emberre tolja azzal, hogy TI akartátok, mert a KONZULTÁCIÓN TI ezt x jelöltétek.

Én is unom, hogy nem tud az ember nyugiba élni.Hogy korlátozva, rossz szájízzel megy az ember a boltba.DE most ez van.Aztán lehet lepontozni nyugodtan.

2020. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg az ilyen fórumos vitákban mutatkozik meg, hogy a kormány remekül végzi a munkáját.Oszd meg és uralkodj.Míg a vírustól félők, a nem félőkkel vitáznak meg fordítva, addig fel se tűnik nekik hogy a kormány röhögve tünteti el a milliárdokat, meg hogy lexarja a kisembert.De annyira el van butulva már a nép a jogaiért kiabálva hogy az már észre se veszi, nem is zavarja az ilyen.
2020. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
6%
Ne majkával gyertek. Eljátszotta, hogy most ő aztán marhára beteg, miközben kutya baja sem volt, csak hát ők ebből élnek, nekik lételemük, hogy foglalkozzon velük a sajtó. Ha bevallotta volna, hogy máskor is volt már beteg és nem kényeskedik így, mint egy kisóvodás, akkor a kutya nem írt volna róla.
2020. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
semmi értelme nincs. Illetve van, jó teszt, hogy mennyire lehet parancsolni a magyar népnek. Holnaptól kiderül mennyi lázadó lesz az utcákon 20 óra után.
2020. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Akkor minek lenne értelme ? Javaslatokat kérek.
2020. nov. 10. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!