Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertőzöttek! Nektek mennyi...

Fertőzöttek! Nektek mennyi ideig volt tünetetek, illetve milyen lefolyású volt a betegség?

Figyelt kérdés
Én is elkaptam ezt a f*st... 6. napja vagyok benne, az első 3 nap volt a legrosszabb. Akkor volt láz, extrám fáradtság, kis köhögés. Elment a szaglásom/ízlésem, és most maradt abba a hasmenésem, és a mellkasi nyomás is. Már csak a fáradtság, és az íz/szaghiány van meg. Illetve minden este kicsit rosszabbodik az egész, nemtudom miért, pedig reggel olyan egészségesnek érzem magam. Nem is tudom, estefele ilyen nagyon beteg/influenzás érzés tör rám mindig. Nektek hogyan alakult ez a betegség? Mikor lett negatív tesztetek?

2020. nov. 9. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Negatív teszted akármikor lehet gyakorlatilag már, de attól a tünetek amiket okozott megmaradhatnak jó ideig, tehát akár a fáradság egy hónapig is maradhat. A felgyógyulási idő nem egységes.
2020. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 16 nap alatt múlt el. Vagyis még most is nagyon fáradékony vagyok. Nagyon magas lázam volt 8 napig és borzaszto izomfájdalmaim voltak. Voltam már influenzás, volt 2 tüdőgyulladásom, de ilyen beteg még nem voltam.

Jobbulást mindenkinek, aki elkapta.

2020. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Az f*sza... Tehát simán lehet, hogy negatív lesz a tesztem, mehetek haza, de a tünetek meg megmaradtak?


#2-es Kívánok neked is jobbulást és jó egészséget!

2020. nov. 9. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Te nem olvastad az itteni hozzászólókat? "Nincs itt semmilyen vírus. Orbán találta ki az egészet. " "Ez olyan mint a sima influenza" Én is túl estem rajta és nagyon sz@rul voltam. Sokkal rosszabbul mint amikor influenzás vagyok.
2020. nov. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
4-es vagyok. Nov 1.-jén kezdődött az egész. 38 fokos lázzal. Reggel. Estére elkezdett égni a tüdőm. Éjszaka szinte semmit nem aludtam egyszerűen nem kaptam levédőt köhögtem fuldokoltam. Pánikoltam kb. mint amikor mélyvíziben lehúz az ár. Másnap már jobban voltam. Bár még napokig kevés volt a luft. 39F
2020. nov. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete jelentkeztek az első tünetek. Első 3 nap orrfolyás, hőemelkedés, enyhe köhögés és hatalmas fáradtság érzés. 4. nap elment a szaglásom, de már nem köhögök, nincs orrdugulás és hőemelkedés sem. Ízeket érzem, de a szaglás az 0. Abszolút nem érzek szagokat. A fáradtság érzés is változó. Van, hogy alvás után is úgy érzem magam, mint akit ágyon vertek. Most éppen fáj egy kicsit a fejem, de nagyon kicsit. Inkább már idegesítő, hogy semminek nem érzem az szagát.

Étvágytalanság nincs. Sőt, többet eszem mint a tünetek előtt.


Azonnal elszeparáltam magam a tünetek jelentkezésekor, így csak remélni tudom, hogy senkinek nem adtam át. Még az útján is maszkban voltam, és minden kéz használat után fertőtlenítettem. Mégis elkaptam.

2020. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!