Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hashimotosoka hajhullással...

Hashimotosoka hajhullással mit lehet kezdeni? Illetve az sem világos nekem, hogy lehet jódot fogyasztani, vagy sem?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a leletet és teljesen bepánikoltam. Köszi a válaszokat.
2020. nov. 11. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Kerülnöd kell a jódot, és nem ehetsz keresztesvirágú zöldségeket, sem lazacot, tonhalat, májat.(nekem legalábbis ezeket mondta a doktornő, hogy kerüljék teljesen.)
2020. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Különböző vélemények vannak ezzel kapcsolatban.


[link]


Wentz, Izabella: Hashimoto's Thyroiditis – Lifestyle Interventions for Finding and Treating the Root Cause. Wentz (LLC), 2015.



Ballantyne, Sarah: The autoimmune protocol. Elérhető: [link]



Ballantyne, Sarah: The Paleo Autoimmune Protocol Reintroduction Quickstart Guide. Elérhető: [link]

2020. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nem folytatok paleolit étrendet, de a gabonákat, olajos magvakat, tejtermékeket régóta kiiktattam az étrendemből. Csak a legjobb minőségű olívaolajat viseli el a szervezetem, de abból is csak minimális mennyiséget viszek be. A kókuszolajat egyáltalán nem bírom, nekem nagyon rossz.

Ki kell tapasztalni.


Szerintem sokat segít az étrend megváltoztatása.

Nekem pl nem hullik a hajam.

2020. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!