Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elhittétek, hogy a koronavírus...

Elhittétek, hogy a koronavírus ellen csakis maszkkal, távolságtartással és oltással lehet védekezni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 08:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
az ember alkalmazkodik. Pontosabban a szervezetünk, az ember maga nem, nem veti alá magát a természetnek, kényszeríti a természetet h alkalmazkodjon hozzá. Főleg a nyugati emberek. De visszatérve a túl tisztaság kinyirja az immun rendszert. Ez a lényeg. Üdv
2020. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Azért nagy tévedésben élsz ha azt hiszed minden élőlény képes a gyorsan változó körülményekhez alkalmazkodni. Ha így lenne nem halnának ki állatfajok. :(
2020. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Én fucsállom hogy ilyen kérdések meg felmerülnek.. Van virus, a maszkkal a cseppfertözés esélyet csökkentjük. Nincs más, vagy nem mozdulonk sehova. Igen osztom, ez tény
2020. nov. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
azért halnak ki az állatfajok mert az ember kiszorítja a természetes élőhelyükről. De nem vitázom üdv.
2020. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Látom túl sokat nem foglalkoztal a témával. Igen ez is egy ok a gyorsan változó körülmények mellett. Lásd a városi galambokat. Nekik sincs már élőhelyük mert elfoglalta az ember. Mégis kiválóan alkalmazkodtak a városi körülményekhez. Ők túlélők más állatfajok meg nem. A klímavaltozást sem bírja minden faj. Van amelyik igen van amelyik ki fog halni. Az érzekenyebb fajok pusztulnak. Sosem az erős nyer. Hanem az amelyik jobban tud alkalmazkodni. Pl korallok erzékenyek a hőmérsekletre, vízminőségre. Pusztulnak is vészesen. Pedig senki nem foglalta el az életterüket. ;)
2020. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#10 Én puszilgatom a cicusom mindig akkor az jó! :)
2020. dec. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Maszk, kézmosás, távolságtartás, immunrendszer, oltás. Aki szeretné tornáztatni az immunrendszerét szerintem erre az nagy butaság, mi ntha próbálgatnám hogy a kocsi át tud e menni rajtam, vagy megkostolom a gázolajat hátha nem leszek beteg. Az immunrendszert nem ezzel kell edzeni, ez brutál hülyeség
2020. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
15: hallottál már a globális felmelegedésről?
2020. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na mesélj pistike, hogyan kene vedekezni?
2021. jan. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!