Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tennétek? Anyukám nagyon...

Mit tennétek? Anyukám nagyon erősködik, hogy át akar jönni látogatóba jövőhét közepén, mert hónapok óta nem találkoztunk. 75 éves. Mától nem kell bejárnom dolgozni így a bolti bevásarlást leszámítva védve leszek.

Figyelt kérdés
Nagyon vigyáztam magamra az elmúlt hónapokban. Szeptember óta csak munkába és a közeli boltba jártam gyalog. Mindenhol kn95 maszkban. Saját szobában dolgoztam de azért kellett találkoznom kollégakkal akik nem hordak maszkot. Próbáljam még lebeszélni anyukámat vagy engedjem, hogy átjöjjön. Persze vennék akkor is maszkot meg ő is. (Annyira erőszakos)
2020. nov. 13. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha sok választ akarsz a kérdésedre legközelebb a szülõ gyermek kapcsolatba tedd😚
2020. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
70 felett kb. háromból egy ember meghal, ha elkapja a koronavírust. Kb. 200.000 tünetmentes fertőző beteg van az országban, van rá esály, hogy a kérdező is az. Azt kell mondani, hogy most pár hónapig nem lát, de aztán sok évig láthat. Ha most eljön, és elkapja, akkor most látott utoljára. Mert lehet, hogy meghal. Ezt kellene átgondolni.
2020. nov. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondom neki hónapok óta. De most, hogy már nem kell bejárnom nem tudom leállítani. :( Esetleg megpróbálom rábeszélni, hogy várjuk ki a 14 napot és addig nem megyek sehova.
2020. nov. 13. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó, két hetet tarts be, amikor senkivel sem találkozol, ennyit még kibír. De ne tömegközlekedéssel menjen hozzád, mert aközben is elkapja.
2020. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 buszra kell felszálni de már alig vannak rajta napközben. Amúgy meg vásarolni is jár. Szóval 100%os védelem nincs. :(
2020. nov. 13. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve maszkban lesztek, akkor feltételezem, hogy nem csókolgatjátok össze egymást. Tartjátok a távolságot is, ez bőven elegendő. Ne aggódj.
2020. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze nem ölelkezünk most ez egyértelmű. Meg az volt a terv, hogy sétálunk egyet ha nem lesz nagyon rossz idő. Azért jönne ő mert én zöldövezetben lakom ő meg betontengerben.
2020. nov. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!