Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vegá(no)k, elkaptátok a...

Vegá(no)k, elkaptátok a koronavírust?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idősek vagytok? Milyen nehezen viseltétek?

2020. nov. 17. 19:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2 barátom vegán. Ők elkapták, 2 hétig szenvedtek vele, az egyiknel tudokarosodas alakult ki. Mindketten elég kövérek egyébként.
2021. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én csak vega vagyok, a férjem mindent evő. Ő elkapta én nem.

De nem hiszem, hogy ehhez van köze :)

2021. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%
Valóban erősebb lehet egy vegán immunrendszere, mert az átlag embernél alapvetően egészségesebben étkeznek. Én is voltam vegán, bélbetegség miatt kellett abbahagynom, nem bírtam megemészteni a hüvelyeseket, túl sok rostot, ch-t. Azonban mióta abbahagytam, ugyanúgy egészségesen táplálkozom, tejterméket továbbra sem fogyasztok, glutént sem, napi rendszerességgel eszek tojást vagy húst, de sok zöldséget, gyümit, lassú felszívódású ch-t, magvat fogyasztok. Ugyanúgy egészséges vagyok, ugyanúgy erős az immunrendszerem, nincs semmilyen hiányom, jó a vérképem és a betegséget leszámítva egészségesnek mondanám magam, egyszer sem voltam náthás sem 1 éve. Nem közvetlenül a növényi alapú étrenddel, hanem az egészséges, vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag ételek fogyasztásával van összefüggésben az erős immunrendszer.
2021. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!