Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nyitva lesz a meki, most,...

Nyitva lesz a meki, most, hogy bezártak sokmindent?

Figyelt kérdés
Fontos lenne.

2020. nov. 9. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak házhozszállítással
2020. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. nov. 9. 21:41
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Milyen sokmindent zártak be, amit a meki tud helyettesíteni?

Holnap még csak kedd van.

2020. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

3

bocs, de nem értem a kérdésedet, bár szerintem te sem

2020. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden éttermet bezárnak, a házhozszállítás és a McDrive működik majd
2020. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a kormány mai bejelentése alapján csak házhoszállítással működhetnek majd az éttermek, de a döntő az, hogy mi lesz majd a pontos szövege. nyilván a Meki is erre vár, ezért nincs még semmilyen bejelentésük ezzel kapcsolatban sem a weboldalukon, sem a Facebookon.


logikus lenne, hogy a drive in működhessen és akár az online rendelés személyes átvétele is, hiszen technikailag mindegy, hogy egy közvetítő futárt küldesz el a kajádért személyesen, vagy te rendeled meg online és odamész érte ugyanúgy, mint ahogyan a futár is. a kérdés az, hogy mit enged majd a rendelet...

2020. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor kérdeztek még rá külön a mekire? :D

IGEN, mivel a meki is étterem, annak is be kell zárnia ugyanúgy, mint a többi étteremnek.

(Nyilván abban az esetben, ha a mai napon ezt megszavazza az országgyűlés, de ezt vehetjük úgy hogy megtörtént.)

2020. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm a pontos választ
2020. nov. 10. 14:31
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

De akkor ha nekem nincs autóm nem is tudok venni?

Nem ott fogyasztanam el hanem hazahozom.

2020. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

úgy láttam ma, hogy elvitelre mindenhol kiszolgálnak mindenkit - még hagyományos éttermek is átálltak az elviteles kiszolgálásra. csak nem ülhetsz be fogyasztani.


Meki, Burger King, Starbucks lekerítette a székeket, asztalokat, hogy ne ülj le, de a pultnál kiszolgálnak, elviheted - ugyanúgy, ahogy a futárok is elvinnék.

2020. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!