Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van-volt itt valakinek rokona,...

Van-volt itt valakinek rokona,ismerőse,bárkije lélegeztetőgépen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy édesanyámnak covid miatt van nagyon erős tüdőgyulladása,lélegeztetőgépen van és altatják ma az 5. napja,egyébként is vannak alapbetegségei,asztma és szívelégtelenség...Minden nap 2-szer beszélek az orvosával,amikor múlt héten bekerült nagyon rossz állapotban volt,tudott akkor is rendesen lélegezni de csak 75-80% körül volt a véroxigénszintje,a nagyon erős tüdőgyulladás miatt..ezért is döntött úgy az orvos hogy kell a lélegeztetőgép segítsége..A mai telefonhívás alalmával elmondta az orvos hogy kedd óta a helyzethez képest stabil az állapota,vérnyomása,laboreredményei rendben..és elmondta hogy a mai nap folyamán lecsökkentik teljesen az altatómennyiséget,a légzéstámgatást is minimálisra veszik és megpróbálják ébresztgetni,és attól függően mennyire lesz tudatánál,mennyire tudja ellátni a tüdeje oxigénnel a szervezetét meglátjuk hogyan tovább..és azt mondta nem is szeretne többet mondani nem akar illúziót kelteni..de én úgy érzem hogy lépést tett anyukám a gyógyulás útján,hisz ha le akarják állítani az altatást és légzéstámogatást az reményeim szerint csak jót jelenthet...valaki van-volt hasonló helyzetben?
2020. nov. 18. 13:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
#10 Szívből kívánom, hogy rohadjon bele a lélegeztetőgép műanyag csöve a tüdődbe te nyomorék senkiházi!
2020. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
10 Én soha nem kívántam senkinek rosszat,és most sem kívánok neked sem,azt kérem hogy bocsássa meg az isten az érzéketlenségedet,butaságodat hogy ilyet voltál képes leírni..és ha már a mi családtagjaink élet-halál között lebegnek,sem rád sem családod egyik tagjára ne sújtson le a vírus.
2020. nov. 22. 20:16
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
Én sem szoktam soha senkinek rosszat kívánni, de mégis egyetértek a 11-essel, hogy az ilyen féreg emberek megéremelnék a sorstól, hogy ilyen helyzetbe kerüljenek.
2020. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%
#11: Ebből a hozzászólásból látszik, hogy milyenek is vagytok ti vírushívők valójában.
2020. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
68%
#14 Vírushívők??? Mutass már magadról egy fényképet, mert ennyire hülye embert ritkán látni. Tényleg nagyon kíváncsi lennék a fejedre.
2020. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
#15 Ha felmész Gődény FB oldalára ott lehet nézegeti profilképeket is. Valóban tanulságos.
2020. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%
Hogy van azóta édesanyád? Nekem most az apukám került gépre sajnos
2020. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
53%

Kedves anonim!

Nekem is édesapám van lelegezteto gépen.

Múlt hét csütörtök vitték el, akkor csak oxigént kapott támogatáskent, de tegnap este romlott az állapota és lélegeztető gépre tettek.

2020. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Minden fejben dől el. Ha beprogramozod, hogy beteg leszel, nagy valószínűséggel úgy is lesz. Akik félnek, azok komolyan megbetegszenek és akár lélegeztető gépre is kerülhetnek. Viszont akik nem erre programozzák az agyuk, azok tünetmentesen vagy minimális tünettel megússzák.

A legjobb példa az az idősotthon, ahol azért gyógyult meg minden öreg, mert demensek voltak, és nem is tudták, hogy járvány van, ezért nem is stresszelték magukat vele.

[link]

2020. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Ekkora baromságot jóisten...édesanyám biztos arra programozta be az agyát hogy elájuljon,összeessen,persze ő beteg akart lenni,így van,szándékosan beprogramozta az agyát hogy legyen olyan rossz állapotba hogy lélegeztetni kelljen most már a 10. napja..biztos nem a családja,testvérei,szerettei körében akarta tölteni az ünnepeket,hanem a kórházban szenvedve..na én befejeztem ennek az oldalnak a látogatását,mert úgy látszik hogy ennyi hülye barom idióta érzéketlen bunkó ember ami itt összegyűlik sehol máshol nincs..már bánom hogy egyáltalán feltettem ezt a kérdést..
2020. nov. 25. 11:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!