Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van-volt itt valakinek rokona,...

Van-volt itt valakinek rokona,ismerőse,bárkije lélegeztetőgépen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy édesanyámnak covid miatt van nagyon erős tüdőgyulladása,lélegeztetőgépen van és altatják ma az 5. napja,egyébként is vannak alapbetegségei,asztma és szívelégtelenség...Minden nap 2-szer beszélek az orvosával,amikor múlt héten bekerült nagyon rossz állapotban volt,tudott akkor is rendesen lélegezni de csak 75-80% körül volt a véroxigénszintje,a nagyon erős tüdőgyulladás miatt..ezért is döntött úgy az orvos hogy kell a lélegeztetőgép segítsége..A mai telefonhívás alalmával elmondta az orvos hogy kedd óta a helyzethez képest stabil az állapota,vérnyomása,laboreredményei rendben..és elmondta hogy a mai nap folyamán lecsökkentik teljesen az altatómennyiséget,a légzéstámgatást is minimálisra veszik és megpróbálják ébresztgetni,és attól függően mennyire lesz tudatánál,mennyire tudja ellátni a tüdeje oxigénnel a szervezetét meglátjuk hogyan tovább..és azt mondta nem is szeretne többet mondani nem akar illúziót kelteni..de én úgy érzem hogy lépést tett anyukám a gyógyulás útján,hisz ha le akarják állítani az altatást és légzéstámogatást az reményeim szerint csak jót jelenthet...valaki van-volt hasonló helyzetben?
2020. nov. 18. 13:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
#20 Sajnos ez reprezentatív! Ezek a barmok a való életben is köztünk járnak, és nem kis számban.
2020. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

#10

Nem tudom ki vagy te anonim, de ha ismernélek az biztos hogy már szilánkosra vertem volna azt a f.sszopó b.zi g.ci fejedet te csöves, aztán a saját szaroddal etetnélek.

Én nem kívánom hogy megéld azt amit most éppen nem veszel komolyan, de azt igen, hogy egyszer összefuss velem egy hatalmas véletlen folytán. Na akkor úgy megforgatom a hasadban a kést, öröm lesz nézni ahogy a beleid kipotyognak meg lógnak kifelé!

2021. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22: Ilyen színvonallal, Te sem vagy jobb. :)
2021. jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kicsit szókimondóan fogalmaz a 22-es, de valóban van az a kategória, akiknek nem lehet semmi jót kívánni. Egy másik kérdésnél egy ilyen szarházi, mint ez a 10-es, éppen a halálát kívánta mindenkinek, aki beoltatja magát.
2021. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, jobban van édesanyád?
2021. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

#23

Egy ilyen senkiházival nem lehet szebben beszélni, ha tetszik, ha nem.

Az igaz, hogy én is alpári módon írtam le a véleményem, de úgyhiszem én jogosan.

Nem tudom te mit szólnál ha az egyik családtagodról lenne szó és ez a büdösk.csög oda is odapofátlankodna. Csak mert én most àt tudom érezni szegény kérdező helyzetét. Nekem most a keresztanyukám van pontosan ilyen helyzetben és sajnos nekünk is megmondták kerekperec, hogy felkell készülni a legrosszabbra.

Egy ilyen helyzetben én egyszerűen nem tudom megtűrni az ilyen szar embereket, bocsánat!

2021. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26: Akkor se alacsonyodj le az ő szintjére. Nem éri meg. Tudom milyen. Nem csak Te vagy ilyen helyzetbe. Nem rég temettünk. De akkor is tök felesleges vele foglalkoznod. Hülye és kész vagy csak trollkodik, de akkor tényleg kijárna a pofon. Minden esetre, ha ezekkel foglalkozol úgysem lesz jobb neked, én tudom.
2021. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

#27

Tudom persze, igazad is van. Bánom is már kicsit, hogy leírtam de egyszerűen kikivánkozott belőlem, mert ezt az érzés tényleg senkinek nem ajánlom.

2021. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!