Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A COVID-ot hogyan kell, lehet...

A COVID-ot hogyan kell, lehet otthon kezelni, ha nem súlyos? jól tudom, hogy mindig enyhe tüdőgyulladással jár, csak sokan észre sem veszik? mit kell tenni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem jár mindig azzal, egyszerűen van, aki nem betegszik bele vagy egy szimpla náthaként jön ki nála.

Egyébként Ceci-néni szerint C-és D-vitamint nyomj:

[link]


Persze ezt is azután kezdte mondani, hogy a "vírustagadó" Gödény a D-vitamin fontosságát szajkózta már mióta, de hogy szó ne érje a ház elejét, én Cecit linkeltem.

2020. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Nem jár mindig azzal, egyszerűen van, aki nem betegszik bele vagy egy szimpla náthaként jön ki nála."


De bizony jár. A tüdőgyulladást nem veszed észre. Röntgen vagy CT kell. Csak valakinek a gyulladás 1% és nem növekszik. Valakinél meg 10% ahol már kórház kellene, de ezt se veszed észre. Valakinél meg már még több ahol lélegeztetni kell.

2020. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
D vitamint irass fel és legalább 4000-8000 egységet kell szedni.
2020. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellette legalább 1 antibiotikum (megjegyzem a kórházba 4-5 félét is adnak).
2020. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tüdőgyulladást okoz, az idegrendszert is támadhatja.
2020. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ha enyhe tüdőgyulladás, akkor mit lehet tenni? nincsen jelenleg jogom ahhoz, hogy a tüdőmet megvizsgálják, csak sok napi késéssel teszt után? itthon mit tehet, antibiotikumhoz juthatok?
2020. nov. 21. 08:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!