Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Halálos betegségem van kezdjek...

Halálos betegségem van kezdjek gondolkodni a halálról?

Figyelt kérdés

Covidos lettem, teljesen kivagyok.. egy hete eléggé beteg vagyok, orrdugulás, kis köhögés, szag vesztés, rossz közérzet... sokan meghalnak sajnos ebben a betegségben.. így készüljek arra hogy nagy baj lehet...

36 éves vagyok és béta blokkolót szedek a szapora pulzusra


2020. nov. 20. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A végrendeletedet megírtad már?
2020. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj rám mindent!
2020. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezek közül a tünetek közül melyik is halálos? Én autoimmun vagyok nagyon gyenge immunrendszerrel, 4 napig volt 39.5-ös lázam majd 5. napra fejfájás maradt, 12. napon negatívat teszteltem. És még így sem aggódtam, hogy jajj meghalok. Amíg még lázad sincs, addig főleg nem kell aggódnod. A láz jelenti azt, hohy a szervezeted nagyon küzd ellene. Te meg megúszod kis köhögéssel meg orrdugulással vagyis sokkal ellenállóbb a szervezeted. Nem kell hipohonderkedni mert nincsen semmi bajod. Nekem egy szimpla téli náthánál több tünetem szokott lenni, mint amit felsoroltál 😂
2020. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, az esetek nagy részében meggyógyulnak enyhe lefolyással az emberek! Gondolj arra, hogy erős és fiatal vagy! Szedj mindenképpen egész évben vitaminokat (főleg C-t és D-t) és mozogj rendszeresen. Ezek segítenek majd későbbiekben is fitten tartani téged és a szervezetedet!

~64 millió regisztrált esetből (ezek a bejelentettek, ennél még jóval több van, aki tünetmentes lefolyással kapta el/meg vagy pedig influenzának hitte az enyhe lefolyás miatt, így nem tesztelt/jelentette senkinek) ~ 1 millió volt halálos kimenetelű. Nagyok a gyógyulási arányok és főleg az idős, legyengült, alapbetegséggel rendelkező szervezetre veszélyes nagyon.

Remélem minden rendben lesz veled, jó egészséget és próbálj meg megnyugodni!

2020. dec. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

Na milyen a túlvilág?

Mesélj.

2020. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!