Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha én covidból kigyógyultam...

Ha én covidból kigyógyultam és lejár a 10 nap karantén de a családban valaki pozitiv lesz, rám vonatkozik az újabb karantén kigyógyultként?

Figyelt kérdés
Pozitiv lett a tesztem, kigyogyultam es lejart a 10nap karanten, viszont a csaladban lebetegedett valaki és kirendeltek neki tesztet... ha pozitiv lesz es ujabb karantent szabnak ki az ram is vonatkozik majd, vagy csak a csalad tobbi tagjara?

#korona #karantén #koronavírus #COVID #Karantén szabályok
2020. nov. 21. 17:20
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
0%
Szia! Ha egy Hàztartàsban éltek, akkor ujra Karantén mert a Virust ujra el lehet kapni azt mondjàk!
2020. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Es van erre valamilyen hivatalos hatarozat, szabály? Tehát akkor ez hivatalosan betartandó, hogy ismét karanténba kerülök?
2020. nov. 21. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rád nem vonatkozik, 3-6 hónapig (nem tudom most mi a szabály, kérdezd meg a ántsz-t) nem kerülhetsz karanténba.
2020. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb hat honap, de ha kevesebb lenne, akkor sem par nap, mire ujra elkaphatod. Egyelore vedett vagy, es ezt aki ketsegbe meri vonni, az olyan, mint hogy 2+2 az nem 4.
2020. nov. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!