Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lemondanátok a TB-ről, ha...

Lemondanátok a TB-ről, ha cserébe nem vonatkoznának rátok a korlátozások?

Figyelt kérdés

Én speciel örömmel megtettem volna, mert biztos voltam benne a hallott információk és hírek után, hogy tünetmentesen átvészelném. Hülyén hangzik, de "mindent megtettem", hogy elkapjam, annyira nem tartottam az egésztől.

Be is igazolódott a gondolatom, a családomban mindenki elkapta, enyhe tüneteik vannak, nekem semmi.


Ha bármi bajunk is lenne, akkor sem fordulnánk az állami egészségügyhöz, mióta édesanyám rákos volt, csak Ausztria, ott is kizárólag magánellátás. Ezért van életben...


Visszakanyarodva a tárgyhoz: lemondanátok a TB-ről, cserébe a korlátozásmentességért?

Természetesen minden egyébre vonatkozna, de covid- fertőzésre nem.


(Tisztában vagyok vele, hogy vannak logikai zavarok a gondolatmenetben, ugyanis a korlátozásokkal nem kizárólag magadat véded, de ezért fikciós a kérdés...)


2020. nov. 21. 20:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert az orvos épp a hálapénzt számolgatja nem gyakorizik. Te kis celofános
2020. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Életemben ha 10 ezer forint hálapénzt ha kaptam azt is csak azért, mert nem tudtam visszautasítani, mert extrémen agresszívan tukmálta a beteg. És ne magadból indulj ki 11-es nem minden ember rosszindulatú pénzéhes proli.
2020. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
majd megmondom ha találkozom egy rosszindulatú pénzéhes prolival de szerencsére itt nincs sok a kerületben
2020. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!