Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid és annak utóhatása lenne?

Covid és annak utóhatása lenne?

Figyelt kérdés

Nem volt pcr tesztem, de szinte biztos vagyok benne, hogy koronás voltam. Enyhébb lefolyással. (torokfájás, orrfolyás, mellkas-izom-szem-fejfájás, gyengeség, verejtékezés, hőemelkedés, időnként aluszékonyság, félidőben gyógyultnak éreztem magam majd visszaestem, egy pillanat alatt jött és úgy is ment) Gyógyulás után 3héttel előjött egy állandó verejtékezés, ami már egy hónapja nem akar múlni. Reggel arra kelek, hogy egész testemen patakokban folyik a víz. Nappal van, hogy néhány órára elmúlik, majd ismét elönti az egész testemet a verejték. Van, hogy nem is csak egy pillanatra, hanem legtöbbször hosszú percekre. Eleinte még gyakoribb és hosszabban tartó volt. És nagyon-nagyon ritkán, és nagyon enyhén, de mióta van a verejtékezés, érzem is időnként a tüdőmet.

Antitest nem mutatható ki a véremből, megnézettem.

Viszont mióta beteg voltam, időnként egyes ételeknek, italoknak, alig, vagy egyáltalán nem érzem az ízét. Ülve nem tudok hátradőlni, mert biztos, hogy fél perc múlva csavarni lehet a felsőmből a vizet. Gyakran aludnék, a betegség óta egyszer sem éreztem magam energetikusnak.

Mire gondolnátok?



2020. nov. 22. 08:42
 1/8 A kérdező kommentje:
45N vagyok, tehát a klimax is felmerült bennem természetesen. Bár nem tudom az ennyire intenzív verejtékezéssel jár-e.
2020. nov. 22. 09:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony a klimax járhat ilyen extra izzadással sajnos. Én is így voltam, aztán meg lehűltem és jól megfáztam. A munkahelyen nem volt időm mindig átöltözni száraz ruhába. De írod,hogy gyenge is vagy, ez meg inkább vírus utóhatása inkább.
2020. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én veled egyidős vagyok szintén nő ...biztosan nem klímaxolok viszont a tüneteim hasonlóak 3 hete estem át a covidon
2020. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korona is lehetet.. vagy akármilyen vírusos fertőzés.. legtöbb ember ennyit sem érez belőle.
2020. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Milyen tüneteid vannak? A covid-gyógyulás után mennyivel jöttek elő?
2020. nov. 22. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem is lettem jobban a betegség óta .Talán annyira hogy van amikor "jobb" napom van de van olyan hogy felkelni sincs kedvem. Tüneteim szédülés, idegesség, izzadás főleg éjjel,alvási nehézség (ami azelőtt nem volt) ízek szagok elmentek és nem jöttek teljesen vissza
2020. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem annyira elvetemült gondolat, hogy valóban covid volt, és ez annak az utózöngéje...
2020. nov. 22. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Most beszéltem telón egyik ismerőssel, ő is koronás volt. Azt mondja, hónapokig volt gyenge utána, és szakadt róla a víz, éjszaka is. Az izzadás a gyengeség miatt is lehet. A gyengeséget meg ugye a vírus okozza. Utóhatása.
2020. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!