Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vitamint ajánlanátok...

Milyen vitamint ajánlanátok most, amivel maximumra járathatom az immunrendszeremet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az ismerettségi körömben/munkahelyemen is már jónéhányan átestek a COVID-on, és most minden vitaminkészítményből kifogytam, amit eddig szedtem.

Mivel eléggé halovány esélyt látok rá, hogy teljesen el tudjam kerülni a vírust, szeretném az immunrendszeremet felkészíteni, amennyire lehetséges.

Ehhez szeretnék segítséget kérni. Mik azok a viatminok, és milyen kombinációban, hoggyan érdemes őket szedni, amikkel valóban jól megtámogathatom a belső védekezőképességemet. A legjobb az lenne, ha volna valami olyan ami 1 kapszula, vagy tabletta, amiben benne van minden, megfelelő koncentrációban.



2020. nov. 22. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Béres actival extrát szedek, mellé d vitamin és c

Egybe nem lesz minden, én is elkaptam ezek mellett de csak két napot feküdtem

2020. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Béres cseppet ajánlom, de rengeteg multivitamin készítmény létezik + c és d vitaminnal eléggé felerősíthető az immunrendszer.

Emellett még a megfelelő táplálkozás - sok zöldség gyümölcs.

2020. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
C, D mindenképpen. Amellé pedig ha szimpatikus, akkor valami immunkomplex. Mondjuk ezek mellett is elkapták az ismerőseim, kollegáim (eü dolgozó vagyok, gyerekosztályon) de valamennyire segíthet, hogy ne döngöljön földbe teljesen.
2020. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Olyan, hogy "minden egyben" tabletta, az fizikai képtelenség, legalábbis azzal az elvárással, hogy minden hasznosuljon belőle. Lásd: [link]

Viszont ami a csapból is folyik, hogy nagyon hatásos, az a D3-vitamin nagy dózisban (értsd. 3000-10000 NE/nap) és lehetőleg K1-K2-vitaminnal, C-vitaminnal és magnéziummal kiegészítve - fontosak a megfelelő hasznosuláshoz.

De a Béres csepp is jó mellé.

2020. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, az elkapással szinte biztosan kalkulálok. Arra szeretnék törekedni, hogy ne küldjön padlóra ha oda jutnék.
2020. nov. 22. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
D-vitamint mindenkinek ajánlott szedni november 1-től (2000 NE/nap mennyiségben, amit pár éve emeltek a többszörösére, és a dobozokon még mindig nem ez van, szóval ne ijedj meg, ha ennek a töredéke van ajánlottként feltüntetve, ez az új hivatalos ajánlás). Nem tudjuk biztosan, hogy véd-e a koronavírus ellen, de a fertőzöttek vérében az átlagnál jóval alacsonyabb a D-vitamin szint. Szóval van rá esély, hogy igen.
2020. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Másrészt viszont most már látóhatáron belül van az oltás. Ha eddig nem kaptad el, megéri most már duplázni az erőfeszítéseket, hogy a maradék időt kihúzd. Főleg amilyen állapotban most az egészségügy van.


Szerintem. Persze neked lehet, hogy mások a prioritásaid.

2020. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia, az Immunrendszered támogatója, C vitamin D vitamin ès Zink, ezekbôl magas dozisút egyèl be, Naponkènti 1 szemet
2020. nov. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Irok, mert azért nem ilyen egyszerü..
2020. nov. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig válaszokat. Kiegészíteném annyival a kérdésem, hogy a szedésre milyen szabályok vonatkoznak?

Mit mivel? Reggel, este? Éves előtt, után, közben?

Köszi!

2020. nov. 24. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!