Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet koronás vagyok?

Lehet koronás vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy most vagy a menstruációm miatt vagyok rosszul, vagy COVID. 3 napja jött meg, nagyon rosszul voltam első nap. Gyenge voltam, szédültem, fáradt voltam, hányingerem volt, lehet a gyogyszer miatt, de még ilyen nem volt. Tegnap egyre furábban lettem, kimentem az utcára, akkor egyből megszédültem, az ízeket sem úgy érzem, nagyon gyengén érzem az ízeket, és ahogy lenyeltem az ételt, már nincs is a számba az íze. Ma is nagyon fáradékony voltam, de az ízzel ugyanez, hányinger már nincs. Emellett olyan, mint mikor nagyon fáradt az ember, kevésbé tud figyelni, sokszor zavart vagyok, de ellenben nagyon nyugodt. De ha netán az lennék, akkor több dologból se lenne jó a helyzet. Kedden vizsgázom, ha közlöm anyumékkal, tuti azt mondanák, hogy nincs semmi bajom, csak a vizsga miatt izgulok, azért vagyok rosszul, a másik, hogy akkor karantén mindenkinek és az nagyon nagy pénzkiesés lenne. Emellett tuti kikapnék anyuméktól, hogy biztos nem fertőtlenítettem itthon stb...mit tegyek? Lehet, hogy COVID? Hánzidoki le se szar, gyógyszert nem tudok kiíratni, mert nem lehet bemenni és a telefont sem veszik fel...

2020. nov. 22. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de nekem is hasonló a tünetem



23f

2020. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!