Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tyúkszem vagy szemölcs?

Tyúkszem vagy szemölcs?

Figyelt kérdés

Honnan tudom eldonteni hogy tyukszemem vagy szemolcsom van?

A nagylabujjam es a mellette levo labujjam kozott van a talpamon iszonyu zavaro helyen es nagyon faj. Egy pici pottykent indult majd elkezdtem kenegetni tyukszem irtoval es tapasszal de egyik sem volt hatasos es mostmar eleg nagy lett. Mar nem sokaig fogom tudni huzni mert alig birok jarni rajta foleg reggelente nagyon szornyu.

Iszonyatosan felek kiszedetni mert a szemolcsot lezerrel a tyukszemet pedig kivagassal tavolitjak el.

Esetleg van valakinek szemelyes tapasztalata? Meddig tartott a mutet? Kapott erzestelenitot? Mennyire fajt?



2020. nov. 25. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, és majd ő megmondja. Vagy tegyél fel képet.
2020. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Elèg lesz egy Gyógypedikûrôs is, - el fogja dônteni, hogy melyik ès orvosolni is tudja!
2020. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan tudnék képet feltölteni hogy lássátok ti is. Tudtok segíteni?
2020. nov. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!