Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet biztosan elkapni...

Hogyan lehet biztosan elkapni a COVID-ot?

Figyelt kérdés

Minden állítólagos veszély faktort kipipáltam idén (utaztam, buliztam, edzőterembe jártam, tömegközlekedtem, a hülye maszkot is csak ott hordtam, ahol muszáj), pár hete voltak is megfázásos tüneteim, azonban az antitest tesztjeim sajnos negatívak lettek, pedig reménykedtem benne, hogy átmentem rajta.


Amíg ez a lezárásosdi zajlik, addig szeretném letudni a COVID-ot, hogy ne olyankor kerüljek karanténba, amikor van értelme élni.


Hol lehet elkapni ezt a csodát? Nyilván a COVID osztály sajnos zárt, oda nem lehet csak úgy besétálni.


2020. nov. 26. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba troll a kérdező.
2020. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy én is mindent csináltam amit nem javasolnak, az elején még az orromról is lehúztam a maszkot persze mióta szolnak buntetnek jól használom, ráadásul pénztáros vagyok vagyis 6 óra alatt legalább százemberrel biztos érintkezem és semmi én még csak meg se fáztam, mondjuk én örülök neki de na.
2020. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem trollkodok, de mivel oltatni nem akarom magam, így az immunitáshoz át kell mennem a COVID-on. Abban nem hiszek, hogy rettegek bezárva. Időzítés szempontjából, mivel úgyis kvázi be vagyok zárva most lenne célszerű átmenni rajta, nem pedig akkor amikor újra lehet sportolni járni.
2020. nov. 27. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!