Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudom, hogy van már több...

Manly kérdése:

Tudom, hogy van már több kérdés is a Covidról, de felteszem még ezt.Hogyan látjátok a prognózist most ?

Figyelt kérdés
Nov. vége van.

2020. nov. 27. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon rossz a helyzet, egyre rosszabb. Minden nap ennyi sok fertőzött, és az elhunytak száma sem csökken sajnos. Múltkor is egy bevásárlóközpontban egy fiatal férfi vagy 10-et tüsszentett egymás után, persze lehúzott maszkkal. Rá szóltak, neki állt feljebb. Az emberek annyira féltik a munkájukat, ami érthető is, hogy munka előtt ha lázasak, vagy hőemelkedés van, bekapnak 1-2 lázcsillapítót, és így fertőzik meg egymást.
2020. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Rossz a helyzet. Sokan tünetmentesek és nem is tudják hogy betegek. Ez a legrosszabb, mert elmennek dolgozni és fertőznek
2020. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

"Sokan tünetmentesek és nem is tudják hogy betegek. Ez a legrosszabb, mert elmennek dolgozni és fertőznek"

Azért a tünetmentes maszkban szintén maszkban levő kollégákat elég kis eséllyel fertőz meg, ha ügyelnek a távolságtartásra és folyamatosan, vagy legalább rendszeresen szellőztetnek. Azért sok munkahelyen megoldható ez.

2020. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom figyeltétek-e hogy most hét elején jól megnyomták a számokat? Éppen 2 héttel az állítólagos tetőzés előtt. 2 hét múlva ugyanis tömegével potyognak ki ezek az esetek meggyógyultként a statisztikából és máris lekonyul az aktív fertőzöttek grafikonja, hogy a Kedves Vezetőnknek igaza legyen. Tavasszal is ez volt.
2020. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

"most hét elején jól megnyomták a számokat"

Akkor kezdődött a tömeges tesztelés. Akkor mi a furcsa?

2020. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Pont az, hogy akkor kezdődött a tömeges tesztelés. Amúgy nem ideális időpontban, jóval korábban kellett volna, mind a teszteltek köre, mind a tesztelők (egyetemisták) szempontjából. Meg az is, hogy ennek ellenére csak 1 napig volt kb +2000. 1x-2x Pintér meg OVi is elszólta magát, hogy többen fekszenek a kórházakban a bevallottnál, de gyorsan kimagyarázták.
2020. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
7%
Ez politikai kérdés. Annyi beteg lesz, amennyivel fenn tudják tartani a sok birkában a rettegést.
2020. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Rengeteg a tünetmentes pedofil, aki azt hiszi magáról hogy nem is az, pedig mind potenciálisan veszélyes. Őket karanténba kellene zárni.
2020. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
7/8.asnak: Birka aki retteg ? Gusztustalan megjegyzés, de nagyon.Nem kívánom, h kapd el.Szégyelld magad.
2020. nov. 28. 15:59
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
A tied méginkább az. Attól hogy hipochonder lettél, más még gondolkodik és nem dől be mindennek. Amúgy már rég túl vagyok rajta, szinte kutya bajom nem volt. Csak én nem viselkedek úgy mint egy hisztis óvodás, aki úgy csinál, mintha sosem lett volna még beteg.
2020. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!