Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan hogy a koronavírus...

Van olyan hogy a koronavírus amiből 1 hete kigyógyult valaki visszatér és újra tüneteket okoz? És ilyenkor újra fertőző?

Figyelt kérdés

Apámnak és anyámnak kimutatták a koronavírust apám 1 hetet feküdtvele anyámnak csak gyenge tünetei voltak

10 nap után feloldották a karantént apám is jól volt még a kertet is felasta de valahogy újra lebetegedet újra ugyan azok a tünetei ráadásul a mellkasa is megfajdult nagy szerencsénkre tüdőgyulladás nem lett

Én is voltam ott náluk gyerekel is és most nem mond a doki semmit hogy ilyen második körös fertőzésnel is fertoz e a vírus

Kislányom volt beteg fojt az orra és még borkiutes is volt rajta ami szintén koronavírus tünet gyerekeknél, asszonyom is beteg volt szagokat szintén nem érzett egyedül én nemvoltam beteg szinte a családban

Lehet covidosok voltunk?



2020. nov. 27. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bármi lehetett.. a koronának is szinte bármelyik fajtája.. vagy influenza.. ugyebár influenza szezon is van, nem csak korona ám.. csak fel van fújva.. Érdekes.. én 10 éve voltam sokkal betegebb is mint mostanában.. Lehet abba az állapotomba, vagy tíz 90 éves is meghalt volna.. Érted a lényeget remélem.. lényeg, hogy nem kell ettől félni, hacsak nincs valami komoly tűdő baja.. esetleg egyéb komoly betegsége az embernek.. de akkor igazából egy sima megfázástól is tartani kell.
2020. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, könnyen lehet. Nem volt itt második kör, az elsô nem ért még véget. Jobbulást nektek!
2020. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, még nem gyógyult ki. A visszaesés elég gyakori.
2020. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!