Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azt olvastam, hogy covid...

Azt olvastam, hogy covid "ellen" nagy mennyiségű c vitamint, d vitamint kell szedni? Mit tartalmaz a "nagy" mennyiségű?

Figyelt kérdés
Szeptember óta szedek 1000mg-os C-vitamint amibe van még + D3+Cink. Ez még felel mennyiségre meg minőségire is?
2020. nov. 29. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

1-4000 mg C-vitamin (többet is lehet)

2-4000 NE D-vitamin

Napi 10-20 csepp Béres-csepp extra


Viszont ezzel csak az immunrendszeredet tudod erősíteni, nem biztos, hogy nem leszel beteg, az viszont igaz, hogy csak az az ember betegszik meg, aki arra fogékony. Betegségre pedig csak egy legyengül szervezet fogékony.


Nem elég azonban az egészséges étkezés, vitaminok, immunrendszer erősítéshez nagyon fontos a lelki nyugalom is, stresszkezelés megtanulása.

2020. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

ui.: ha valakinek nem egyértelműek a számok, akkor így remélem érthetőbbek:

1000-4000 mg C-vitamin

2000-4000 NE D-vitamin


Bocsánat, ha egy kicsit furán írtam.

2020. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem (teljesen) kotekedesbol, de van olyan tanulmany, ami bizonyitja a Beres csepp hatekonysagat barmi ellen? Mert akkor at kellene irni a Wikipedian, hogy "Hatását semmilyen megbízható külföldi független vizsgálat nem támasztja alá."
2020. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csa kszolok, h a c vitaminbol kb 150 mgot dolgoz fel a szervezeted, a tobbit kipiseled.
2020. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

#3

Béres csepp, immunerősítő! Olvass utána! És NE a Wikipédiáról tájékozódj!


#4

Szentgyörgyi Albert munkásságának olvass utána!

És nézd meg a következő videókat:

[link]

[link]

2020. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2020. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5: Kerestem kutattam, de nem talalok olyan tanulmanyt (tudomanyos publikaciot), ami a Beres csepp hatasat vizsgalna. Tudsz ilyet kuldeni esetleg? Vegtere is nem en allitom, hogy hatasos "immunerosito".
2020. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

A Béres Csepp hivatalos oldala neked miért nem elég?


"A Béres Csepp a nyomelempótlás révén támogatja az immunrendszert és a szervezet ellenálló képességét, segít a betegségek utáni felépülésben és fáradékonyság esetén.

A rossz idő beköszöntével rendszerint megérkezik a megfázások szezonja is, de nem kell, hogy az ősz-tél a betegségekről szóljon. A Béres Csepp belsőleges oldatos cseppek a nyomelempótlás révén támogatja az immunrendszert és a szervezet ellenálló képességét, segít a betegségek utáni felépülésben és fáradékonyság esetén."

[link]

[link]

2020. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb vitamint a patika tartalmazza.
2020. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!