Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány nap után jött ki rajtatok...

Hány nap után jött ki rajtatok tünet miután találkoztatok Covidossal?

Figyelt kérdés

Vagy hány nap után jött ki rajtatok tünet miután egy szúrópróba szerű gyorsteszt pozitívat mutatott nálatok?

Van köztetek olyan aki hasonlóan járt?

Kinél mikor jött ki az első tünet, illetve mi volt az?



2020. dec. 1. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ma úgy 11-ig bírtam, elég rosszul vagyok, segítséget kértem a kollégáktól, és eldőltem. Miért lehet az, hogy akkor vagyok legrosszabbul, amikor hőemelkedésem kezd lenni, iszonyatosan ráz a hideg, és amikor 38 fölé kerülök, érzem hogy meleg vagyok, de jobban vagyok lázasan.. nem is értem.
2020. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megvolt a teszt, gyorsteszt negatív lett, úgyhogy nagyon remélem, hogy nem covid. Pcr teszt eredménye 3 nap múlva lesz.
2020. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szió,várd meg a PCR-t! Az a biztos! A barátnőm is így volt! Gyorsteszt neg,utána pár nappal a PCR poz! Pihenj,igyál sok folyadékot!
2020. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, éjjel már jobban voltam, nem volt lázam, és sikerült egy nagyot aludni. Remélem ennél csak jobb lesz, és ha esetleg mégis covid volt, akkor remélem ennyivel megúsztam. A tegnap éjjel és főleg a délelőtt volt a mélypont, próbáltam dolgozni, ültem a gép előtt beöltözve, és plédbe bebugyolálva, és rázkódtam, és nehezemre esett minden mozdulat, aztán jött a láz, majd elégtem. Már estére jobban éreztem magam, már csak nátha szerű tüneteim vannak, nagyon reménykedem, hogy túl vagyok rajta. Nagyon köszönöm a kedves tanácsokat.
2020. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!