Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

2 hete rosszullét, gyengeség, kábaság, borzasztó hidegrázás folyton. Étvágytalanság. Hasmenésem van és hányok folyamatosan.... Maximum hőemelkedés, de a gyógyszer nem használ semmit sem. Emellett piros a torkom és sápadt vagyok. Kb. nem is vagyok önmagam, mint aki be van drogozva, folyton elájulnék....


23 vagyok.


2020. dec. 8. 11:38
1 2
 1/17 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ez lehet Korona virus! Igyál sok teát! Semmifèle gyógyszert ne vegyèl be,mert ugy se használ! Kôrzeti Orvosnak telefonálj be,hogy kûldjôn ki egy mentôkocsit, hogy levegyèk a tesztet tôled! Ne menj sehová most! A családtagoktól izoláld el magadat! Érzed az izeket ès szagokat?
2020. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Érzem az ízeket valamennyire, de nem rendesen, meg a szagokat sem annyira, de azért nem teljesen nem. Étvágytalan vagyok, folyamatos hányás, hasmenés.


Tényleg nem használ a gyógyszer, eddig ilyen betegségeknél a Paracetamol segített.


Már egy hete kihívtam volna az orvost, de a szüleim nem engedték, nehogy karantén legyen... Nem megyek amúgy sehova, felkelni sem bírok....

2020. dec. 8. 17:58
 3/17 anonim ***** válasza:

Csak ebből nehogy kórház legyen a végére a kiszáradás veszélye miatt. Nem marad meg benned semmi sem? Abszolút mindent kihánysz? Ha már két hete így vagy, mire vársz még, őszintén? Megvárod, amíg a mentő visz el?

Ahhoz jó úton jársz.

2020. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Van egy bírósági ügyem azzal, foglalkozom.


Folyamatosan rosszul vagyok, lázas, nem bírok enni, minden kijön belőlem, szédelgek, hányok, hasmenésem van... Folyamatosan ráz a hideg, télikabátban vagyok itt bent....

2020. dec. 8. 19:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Jézusom, kérdező. Elhiszem, hogy fontos dolgod van, no de az egészséged szerintem most mindennél fontosabb kellene, hogy legyen. Háziorvosnak legalább sikerült már odatelefonálni?
2020. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem az orvossal sem eddig...
2020. dec. 8. 20:01
 7/17 A kérdező kommentje:
Ma reggel megint lázam van és hasmenés....
2020. dec. 9. 10:30
 8/17 A kérdező kommentje:
Ma is láz, hasmenés....
2020. dec. 10. 10:47
 9/17 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Felelôtlenség a Szûleidtôl, majd, ha ôk is elkapjàk màr késô!
2020. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Nem kell neked sehovà se menned, be telefonàlsz a Kôrzeti Orvosnak, elmondod a tûneteidet, erre neki intézkedni kell, hogy kikûldjôn egy mentôkocsit, hogy ott levegyék a mintàt! Ennyit igazàn megengedhetnének a Szûleid!
2020. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!