Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatod magad a Covid...

Beoltatod magad a Covid ellen? Ha nem, miért, ha igen, miét?

Figyelt kérdés
Melyik vakcinából?

2020. dec. 8. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Majd amelyiket meglövöm három pálcán a búcsúban.
2020. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Semelyikből...
2020. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Már túl vagyok a koronán ne volt semmi extra, úgyhogy kihagyom az oltást. Valakinek biztos jó, de mondjuk akinek gyenge az immunrendszer az nem kaphat belőle, az oroszból... Szóval.. Akinek meg erős az immunrendszere annak tökre felesleges.
2020. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, elég erős volt a bezárás előtt az immunrendszerem, ha nem épül le 0-ra a depressziótól, és a testmozgás hiányától, akkor kihordom tünet nélkül ezt a náthát. Ha meghalok, akkor pedig nem kell végig szenvednem a következő ilyen hisztit, amit Bill Gates már belengetett.
2020. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Igen, beoltatom magam, mert egészségügyi dolgozó vagyok.
2020. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem vagyok veszélyeztetett semmilyen szempontból, jó az immunrendszerem. Itthon dolgozom, alig találkozom más emberekkel. Én inkább túlesnék rajta (már ha még nem történt meg, nem tudom), jobban bízom a természetes immunitásban.
2020. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Akárhányszor beoltattam magam, mindíg sokkal rosszabbul voltam, mintha elkaptam volna a betegséget. Ugyanígy volt a feleségem és édesanyám is. Szóval a mi családunkban a vakcinák többet ártanak mint használnak, úgyhogy biztosan nem oltatom be magam.
2020. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%

Előző: "TI családotokban". Hol nem...

[link]

2020. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] Ezért nem.
2021. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!