Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem furcsa, hogy a koronavírus...

Nem furcsa, hogy a koronavírus-fertőzésbe egyesek belehalnak, mások meg észre sem veszik?

Figyelt kérdés
Van még más olyan fertőzés, aminek a hatása ennyire különbözik az egyes emberekben? Én nem tudok.

2020. dec. 12. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne lenne. Bárányhimlő pl. Az enyémekkel könnyebb volt, mint egy nátha. Másfél nap hőemelkedés, másfél hét nem túl kínzó pöttyösödés. Más meg kórházba kerül vele.
2020. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Az influenzába is van, aki belehal, vagy egy tüdőgyulladásba.
2020. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez sokban függ az immunrendszertől, az illető korától, génjeitől, illetve attól, hogy van-e más alapbetegség is. Én jó géneket örököltem, életem során alig voltam eddig beteg. Míg unokatesóim szinte állandóan betegek voltak gyerekként.

Aki idősebb, vagy mondjuk magas a vérnyomása, esetleg nem olyan erős az immunrendszere, az mindent könnyebben elkap. És ők bizony komolyabb tüneteket produkálnak mint egy erős, egészséges szervezetű ember.

2020. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
3-mas vagyok. Száz éve még a náthába is belehaltak sokan. Ma meg észre sem vesszük szinte.
2020. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Minden vírus ilyen.

Jó immunrendszerűek is be tudják durván kapni influenzát.

Ez ilyen szerencsejáték. Mint vamani megszálló idegenek, hol mit gondolnak...

2020. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Angel3000 ***** válasza:
71%
Szia! Nagyon kûlônbôzô az uj virus lefolyàsa, van akin 4 nap alatt àtmegy, semmi kûlônôs hatàsa nincs az illetôre, de van aki 2 hétig majd meg hal, annyira erôs, - és vannak olyanok is sajnos,- akiknél végzetes ez a kòr! Mindenesetre nagyon fontos most, az immunrendszerûnk megerôsitése! Ezért javaslom, hogy szedjék C vitamint D vitamint és Zinket(15 mg)!
2020. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Pont emiatt kellene az egyéni hajlamosító tényezőkre fókuszálni és nem az ilyen bullshit marhaságokra, hogy kijárási tilalom, mert mindenkinek pofa be és maszkot fel, meg idősáv és társai. Meg kellene vizsgálni, hogy mik azok az együttállások, ahol a covid életveszélyes, és ezek megszüntetésével kellene foglalkozni.
2020. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 7-es válasz nagyon figyelemre méltó. Én is így látom, csak nem tudtam így megfogalmazni.
2020. dec. 12. 15:32
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
7-es, az ilyen "bulls*it marhaságokkal" esetleg lassítható lenne a vírus terjedése, ha te és a hozzád hasonló emberkék betartanák a játékszabályokat. Gondolom te is ilyen "normális élet" mániás vagy, aki szerint minden intézkedés felesleges.
2020. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!