Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fájdalom és szenvedésmentes...

Fájdalom és szenvedésmentes koronavírus fertőzésben meghalni?

Figyelt kérdés
Szerintem ha nehezen kapsz levegőt, akkor már egy idő után rákötnek egy lélegeztető gépre ott ugye elaltatnak és gépen tartanak. Gondolom akkor már nem érzel semmit mert altatnak és utána szépen lassan ha nem tudnak visszahozni, akkor átalszol a halálba
2020. márc. 25. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak a folyamat amíg eljutsz oda...hogy nem kapsz levegőt, fulladsz...Én nem is attól félek, hogy halálos is lehet, hanem hogy pont légszomjjal, fulladással jár.
2020. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kellemes.

Olaszoknál mondták hogy a nagymamák egyedül fulladnak bele a saját tüdejükbe mert a családból senki nem lehet ott.

De megtesznek mindent amit lehet hogy könnyebb legyen.

2020. márc. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy altatják őket már az elején... Így nem fáj nekik
2020. márc. 25. 21:32
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Csakhogy az olaszoknál és a spanyoloknál már ágy sincsen. A folyosón feküdtek egy nap a betegek. Igaz átmeneti volt állítólag...


Sajnos 65 év felett és súlyos esetben már triázs van, avagy nem tesznek lélegeztetőre sem propofolra. Mert már annyi középkorú és fiatal is felhalmozolódott hogy nekik kell a lélegeztető mert őket van némi esély megmenteni.


Szar de ez van. :(


Maradjon mindenki otthon.

2020. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt is altatják azért úgy tudom.... Illetve viszik más kórházba pl Szicília
2020. márc. 25. 21:53
 6/17 anonim ***** válasza:

Altatni altatógéppel lehet. Az meg nincs.


Lélegeztetés nélkül nincs altatás, mert megfulladsz.


Monitorozás nélkül sem lehet altatni olyan szerrel ahol tudsz lélegezni, mert kihűlsz.

És eleve szinte tuti hogy megfulladna az illető ilyen súlyos állapotban.


Max morfint kaphat szerintem, hogy bódult állapotban haljon meg.


...

:(

2020. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

Amúgy jobb lenne töröltetni ezt a kérdést inkább, kérdező. Légyszi intézkedj ezügyben.


Feleslegesen pánikkeltő, és rohadtul ijesztő belegondolni. Tenni úgy sem tudunk ellene jelenleg semmit. Csak irreális rettegést vált ki az olvasókból.


Felesleges ezen gondolkozni jelenleg.

2020. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Valóban jobb lenne töröltetni. Én pl. tüdőbetegként olvastam végig...ha elkapom nem lesz könnyű menet, számítok is a legrosszabbra, de olvasni ráadásul...
2020. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Ez a realitás.


Okkal mondjuk, hogy igen, így néz ki ha nem tudjuk lalítani a görbét.


Felesleges kozmetikázni, mert ha nyugtatjuk a népet és félvállról veszik, akkor EZ LESZ.


Emiatt higgadtan el kell magyarázni a tamáskodóknak, hogy igen, ez lehet a sorsod neked is, nekem is.


Ha ettől otthon marad, akkor kevesebben halnak meg így.


Magyarázzátok el mindenkinek akit ismertek.

2020. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Ez is igaz... csak pont a fafejű hülyék mondják erre hogy médiahiszti, meg pánikkeltés...


Viszont akinek van oka félni, és egyszerűen nem tud ellene védekezni, mert nem jutott neki maszk, elfogyott a fertőtlenétője, és nincs segítség... az rettegni fog.


Nagyon nehéz sajnos védekezni, még egy raklapnyi kórházi védőfelszereléssel, karanténprotokollokkal is becsúszhat egy hiba.

2020. márc. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!