Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? (Nemi betegség)

Mi lehet a bajom? (Nemi betegség)

Figyelt kérdés

20 vagyok és férfi

A gond az, hogy minden reggel szmegmásodik a péniszem, nem dohányzok nem iszok, mindig megfürdök normálisan. Jó most ez tudom eléggé fura de a szmegma ha leszedem, felhengeresedik és úgy jön le, és kicsit kellemetlen szaga van néha erősebb. Van hogy viszket és nagyon, és fürdés után ilyen kis apró csillogó nedvet tapasztalok észre venni. Nincs fitymaszűkületem mert alapból nincs rajta a makkomon a fitymám. Ez megy már 3. Hete.

Megfertőzödtem vagy most mi a baj az egészségemmel, tisztára meg vagyok ilyedve.


2020. dec. 12. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne ha elmennél vele dokihoz.
2020. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ja,elkaptal valami fertozest, de nem feltetlenul kell komolyra gondolni. Menj orvoshoz, o tud biztosat mondani.
2020. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg menj orvoshoz, ez nem játék.
2020. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz menjek? Urológus, nemibeteg gondozó, bőrdokihoz?
2020. dec. 12. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Háziorvos, mert pl nálunk urológushoz beutaló kell. Utána urológus, ő majd eldönti hova tovább.
2020. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De elso korben telefonalj a haziorvosnak, es majd o megmondja mi legyen.
2020. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne háziorvos, sima bőrgyógyászat
2020. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Urológiára nem kell beutaló !


Ilyenre Canesten kenőcsöt lehet venni a patikába,nem kell recept.Ha gomba az orvos ír fel Nizoral, Advantan kenőcsöt.Pár nap alatt elmúlik.

2020. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne ajanlgassatok mar a canestent, egyaltalan nem biztos, hogy gomba! Ha elkezdi hasznalni, es nem gomba, akkor szepen meg jobban kinyirja a ph-jat, es csak rosszabb lesz.
2020. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
BŐRGYÓGYÁSZAT
2020. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!