Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit ér a maszk? Készült már...

Mit ér a maszk? Készült már róla gyakorlati tanulmány?

Figyelt kérdés

Csak mert sok elméleti tesztet láttam laborban, sprayvel, de a gyakorlat nagyon nem ezt mutatja.

Vagy ha ér valamit, akkor mi az oka, hogy pl. Németeknél a tavaszi hullám maszk nélkül pont úgy ugrott, mint az őszi úgy, hogy mindenhol már pelenkázott szájú emberek járnak? Sőt, most döntöget rekordokat is a napi új fertőzések száma.



#maszk #szájkosár #Szájpelus
2020. dec. 13. 00:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

Az FFP3-as alkalmas a vírus kiszűrésére, de hány embert láttál eddig olyanban? Én egyet sem.

Az orvosi meg azok a kis vékony textilmaszkok csak arra jók hogy meglegyen a látszatja a dolognak és senkit ne büntessenek.

2020. dec. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen pont ez az. Előírják hogy legyen rongy, vagy az az ócska kék vacak. Németeknél most kezdenek ffp2-t biztosítani a veszélyeztetetteknek. 3-asról szó sem volt.
2020. dec. 13. 00:49
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Készült, de le is tiltatták azt a videót a Youtube-on. Maga Cecil is megmondta anno, hogy a maszk nem ér semmit, csak hát senki sem emlékszik már erre, aki meg igen, azt megbüntetik.
2020. dec. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Én csak annyit mondanék hogy ha készült ha nem, senki nem merné idelinkelni, vagy leírni hogy alakult, még a végén elvinnék a sünök. Jobb csendben maradni elvtársak.
2020. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
53%

Hihetetlen, hogy még mindig itt tartunk.. , nemcsoda, hogy ezért tartunk itt..


https://www.youtube.com/watch?v=g_bM1y1IpJY

[link]

2020. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy, ha már annyira.. akkor azt mond meg, Kínában miért hatásos a maszkviselés.. és akkor meg is tudod a választ..
2020. dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

6 mesélj még. Kínában hatásos, németeknél nem?

Vagy még nem jutott el a hír magyarországra?

A németek már kb 2 hónapja cikkeztek, hogy kína valamit jobban csinál. Szerintük azt, hogy nem kőbunkóval mennek a rendszernek, és mindent lezárnak agyatlanul, miután már mindenki fertőzött, hanem szimptóma nélkül is tömegesen tesztelnek, és azonnal karantén és ott ahol kell.


Mit csinál az európai?

Vár. Ha valahol szimptóma van, akkor karantén, de addigra úgyis megfertőzött pár másikat. Mire az elsőnél jelentkezik valami, addigra legalább 30 ember fertőzött.

Mit csinálnak? Csak kicsit. Csak lightos lockdown. Csak november végéig. Csak karácsonyig. Csak január 10-ig, de karácsonytól keményebben. Ma már arról üléseznek a németek hogy szerdától mindent le kéne zárni.

Csak figyeljetek hogy ov is fog menni utána.

Szépen szalámitaktikával mint a hülyegyerekeknél, csak az a baj, hogy ez az óvodában sem működik, mert a gyereknek több esze van mint a pállottszájú politikusoknak.

2020. dec. 13. 10:17
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
A maszk másokat véd, a kezdeti tünetmentes fertőzöttségben, a saját védekezéshez önmagában kevés.
2020. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
51%

Mi magyarok kemény legények és bátrak vagyunk! Itt egy most november elejei felvétel, a november végét már ismerjük:

[link]

2020. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, ez igaz, de a maszk hatását ők se vitatják, mint ahogy én se, hogy önmagában a normál maszk nem elég, csupán jelentősen növeli az esélyét más dolgok betartása mellett, hogy másokat ne fertőzzünk meg.

Ugyanakkor azonban, sajnos a szellőzés hiánya, a közelség, bizonyos aktivitások, mint éneklés, a túl sok idő és találkozások száma stb.. növelik az esélyt arra, hogy elkapjuk a vírust.

A európai/amerikai víruskezelés meg szerintem se hatékony.., ez van sajnos, de szerintem bizonyos fokig hétköznapi emberek is tehetnek róla, hogy ez lett.

2020. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!