Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy covid-19 oltás ügyben minden oltáspárti is arra spekulál, hogy majd előbb mások beoltatják magukat és ő megfigyeli velük mi lesz?

Figyelt kérdés

Minden oltásfantól kivétel nélkül ezt hallom, igen persze hogy beoltatja magát, ja csak előbb kivár egy kicsit másokkal mi lesz.

De hogy lesz így oltva a lakosság ha az oltásellenesek nem oltatnak az oltáshívők közül meg mindenki másra vár előbb?


2020. dec. 13. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én oltáspárti vagyok, de nem várok másokra.
2020. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Én senkitől nem hallottam ilyet.

Valaki vagy beadatja, amint lehet, vagy nem. Jellemzően utóbbiak sem félnek tőle, szimplán annyira sem érdekli, hogy foglalkozzon vele.

2020. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Én amint elérhető lesz beoltatom magam. 30 éves, egészséges, orvos vagyok nem engedhetem meg magamnak, hogy hetekre kiessek a munkából.
2020. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

1. Nem minden oltáspárti mondja ezt.

2. Mire Magyarországon is elkezdenek oltani, a világon és ezen belül Európában is jópár ember be lesz már oltva.

Nálunk 1-2 olyan veszélyeztett családtag van, aki az egészségügyi dolgozók után logikailag bekerülhet az első körbe. Mi nem az időfaktor, hanem az elérhető oltóanyag és azok esetleges ellenjavallatai alapján döntünk majd arról, hogy igényeljük-e vagy sem. (Pl. eddig úgy hallottam, hogy az egyikük nem kaphatja majd a Pfizer vakcináját az egyik gyógyszere miatt, de hivatalos papírt még nem láttam erről, a Magyarországon is engedélyezett vakcinák tájékoztatóit át fogjuk nézni.

2020. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Aki egészséges és nem szed rendszeresen gyógyszereket, az lehet bizakodó az oltás iránt, ám aki többféle krónikus betegségtől is szenved, s napi egy marék gyógyszerrel éli mindennapjait, én nem ítélem el, ha nem elég lelkes.
2020. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Oltsa be magát előbb az összes politikus, jó példával járva elől. Aztán várok pár hónapot, és meglátom mi lesz velük.
2020. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

#3-as ezt úgy írtad mintha lenne választásotok.Az eü dolgozóknak kötelező lesz.

Ti kapjátok elsőként.Soron kívül.

2020. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kötelező. Pláne úgy, hogy vállalkozó vagyok.
2020. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!