Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha megjött, és tampont használ...

Ha megjött, és tampont használok, és mielőtt felteszem nem fürdök le, attól lehet hüvelygombám? (részletek. )

Figyelt kérdés
Régebben mindig ígycsnáltam, hogy csak simán felraktam. De egyszer nem sikerült jól felrakni, és többször újrapróbáltam, ekkor kaptam el hüvelygombát. Azt tancsáolta az orvos, hogy hazsnáljak betétet( kb fél éve volt ez az eset.), de én nem tudok betéttel élni. Most is megjött, és tampont szertenék hazsnálni. Elötte mindig le kel fürdenem odalent?:S És strandra veszélyes lenne így tamponnal menni és ott cserélgetni?
2010. aug. 12. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
??? Nem igazán értem mi köze van ehhez a gombának. Az nem avértől alakul ki, hanem elkapod (infekció). Én nem szoktam előtte megfürödni. Nah, a stand az már hamarabb gombafaktor!!
2010. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, a strand az a hely, ahol csere előtt alaposan le kell zuhanyoznod, amúgy arra találták ki a tampont, hogy ne legyen gond a futás, úszás, stb azokban a napokban. Szal mehetsz strandra, ha vigyázol a cserénél. Amúgy nem kell, naponta nemtom hányszor lefürödni emiatt, vagy, ha zavar, vehetsz intim törlőkendőt. A betét meg megszokás kérdése, szerintem pl sokkal kényelmesebb.
2010. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a gond hoyg nincs a strandon zuhanyzó.:SS

Most mit csináljak? Nagyon el kéne mennem strandra. Mit csináljak?

2010. aug. 12. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Az milyen strand???Egyebkent en az elso napokban nem megyek tamponnal sem, mert mar porul jartam, de utana 1maxival kibirtam 2-3orat is es otthon csereltem..
2010. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!