Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az egész családom elkapta...

Ha az egész családom elkapta a covidot de nekem semmi bajom akkor tünetmentes vagyok vagy lehet hogy még csak lappang a vírus?

Figyelt kérdés
KB 1 hete minden velem egy háztartásban élő tüneteket produkált, láz, köhögés, fáradtság, fejfájás.. Csak nekem ezek közül semmi engem nem is teszteltek mivel nincs tünetem de mivel mindneki pozitív így gondolom én is..

2020. dec. 15. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Az vagy. Tünetmentes.
2020. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Vagy voltál. És tőled kapták el.
2020. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet hogy rajtam kijön pár nap múlva?
2020. dec. 15. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Még az is lehetséges, de erre kevesebb az esély. De, ha eddig is otthon voltál velük, már nálad is kijött volna. Nem mindenkire hat így. Az emberek nagy része tünetmentesen vagy nagyon enyhe tünetekkel megússza. Ezért felesleges rettegni. A lakosság 1% igazolt fertőzötött ...
2020. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 hete betegek, akkor még kijöhet rajtad is , 10-14 nap is lehet a lappangási idő.
2020. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
1 hete betegek, de előtte bennük is lappangott 10-14 napig. Amúgy 2 nap lappangás is lehet meg 1 hét lappangás is. De valszeg már ő is beteg és nem csak lappang benne, ha eddig is otthon volt. Az emberek 99%-ra tünetmentesen hat.
2020. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
A maszkbetegség nem fertőz.
2020. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

(7-nek: A maszkbetegség nem, de a COVID igen.)

Kérdezőnek: szinte biztos, hogy pozitív vagy. Valószínűleg tünetmentesen átvészeled, főleg, ha eléggé fiatal vagy, de az sem kizárt, hogy csak később jön ki rajtad. Van olyan az ismeretségi körömben, aki már 10 napja ápolta a beteg házastársát, mire neki is tünetei lettek (bár nem súlyosak).

2020. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
24 vagyok a betegség szempontjából nem tudom mennyire számít fiatalnak. De igen sajnos úgy vagyok vele hogy bármikor lebetegedhetek egyenlőre senkinek se súlyos a családban halistennek. Örülnék ha én pedig maradnék tünetmentes :D
2020. dec. 15. 18:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom, amikor a páromnak igen, pedig ugyanúgy meg volt minden, puszi, szex, (amikor jobban volt), együtt alvás, stb. Érthetetlen ez az egész, ezért is bűzlik nekem sokminden ekörül.
2020. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!