Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki gondolja úgy hogy eggyátalá...

Everlight kérdése:

Ki gondolja úgy hogy eggyátalán nem veszélyes a koronavírus,és felesleges tönkretenni az emberek életét?

Figyelt kérdés
Az elszegényedés az igazi vírus

2020. dec. 16. 22:55
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
WHO-s propaganda az egész. A Baloldali pártok jól le lettek fizetve. A Baloldalnak érdeke tönkretenni a gazdaságot uszítani az embereket a kormány ellen.
2020. dec. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
A WHO valódi szándéka a védőoltásnak nevezett valami beadatása. Hogy hulljon a férgese.
2020. dec. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

A Fidesznek mindig is meg volt a véleménye a hasonló járvány hisztériáról.

[link]

2020. dec. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek más fontos, de senki sem hajlandó elfogadni a másikét. Ez van jelenleg, ami miatt rettentően megosztották az embereket. Ez viszont nagyon jó minden hatalomnak, hiszen mint ahogy a mondás is tartja, oszd meg és uralkodj.
2020. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Én. Nekem a covid semmi problémát nem okozott, viszont az alaptalan korlátozások igen. Teljesen depresszis lettem, nem tudok koncentrálni amunkámra, állandóan attól rettegek, hogy ártatlanul háziőrizebe zárnak. Egyetlenegy ismerősömnél sem volt súlyos a covid, nem tudok személyesen olyan emberről, aki jobban megbetegedett volna tőle, mint az influenzától. Persze hisztisek vannak, de utólag kiderült, hogy annyira ő sem volt beteg, mint amekkora szája volt.
2020. dec. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Maszkbetegség van. Az emberek megbetegszenek az állandó maszkhordástól és mivel a tesztek totál megbízhatatlanok egy részüknél kimutatnak covidot. Az perzse nem zavarja őket, hogy ugyanúgy pozitív lesz a covid teszt lekvártól, kólától, banántól, motorolajtól, stb., mint ahogy ezt rengeteg videó is bizonyítja.
2020. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Több rokonom is átesett rajta, köztük idősebbek is krónikus betegséggel. Sima náthájuk volt csak, lázzal. Én is úgy gondolom, hogy a maszk tesz minket beteggé.. A halálozásnál is, meghal egy idős ember és a családjának pénzt kínálnak, hogy beírhassák a papírra, hogy Covid volt. (ezt öregek otthonában dolgozó rokonomtól tudom). Van vírus és tavasszal keményebb volt, de mint minden vírustörzs egy idő után gyengül. Itt is már gyengült, csak ezt nem írják sehol!
2020. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Ertetek nem lenne kar.barcsak tudna válogatni a vírus, es elvinne az ilyen butakat😂
2020. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
#8 kérlek oszd meg velünk a tudást, hogy ne legyünk ilyen buták!
2020. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha tényleg olyan veszélyes a vírus akkor miért éli túl az emberek 99 százaléka?!?
2020. dec. 17. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!