Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus gyanú, de nincs...

Koronavírus gyanú, de nincs háziorvos?

Figyelt kérdés
Vasárnap találkoztam egy ismerősömmel, órákat töltöttem náluk, és az anyjáról kedden kiderült, hogy koronavírusos. Én találkoztam az anyjával is, együtt ebédeltünk, így nagy esély van rá, hogy én is beteg lehetek. Amikor mentek ki hozzájuk, azt mondták, nekem nem kell kötelezően karantén, de azóta természetesen nem mentem sehova. Viszont a probléma a következő: nemrég költöztünk egy másik városba, se itteni lakcímem, se itteni háziorvosom. Ha észlelem a tüneteket, kit hívjak így fel? A legközelebbi orvosi rendelőt? A válaszokat előre is köszönöm!

2020. dec. 16. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van háziorvosod. Az aki eddig is volt a másik helyen. A háziorvos nem helyhez kötött, ha nem jelentkeztél ki tőle, akkor még mindig ő az.
2020. dec. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!