Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 25 évesen regisztráció koronav...

25 évesen regisztráció koronavírus oltásra?

Figyelt kérdés

Bár nagyon félek a koronavírustól , még nem tudom hogy beoltatom e magam , de attól regisztrálhatok? Mert jelenleg bizonytalan vagyok ezzel az oltással , de azért nem zárnám ki azért a lehetőséget de gondolkodok rajta.

Vajon nem lesz furcsa azoknak akik ezeket az adatokat nézik hogy regisztráltam? Az adatokkal nem élhetnek vissza?



2020. dec. 17. 10:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
56%
🤦‍♀️
2020. dec. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
62%

"Elérhetőségeket nem kell feltétlenül megadni."

De igen, kötelező megadni, különben nem tudják őt értesíteni a tudnivalókról, amikor már lesznek további tudnivalók, úgy meg pont semmi haszna belőle, tehát kamu adatokkal semmi értelme regisztrálni. A TAJ-számot meg úgyis meg kell adni. De azt eleve tudják mindenkiről, úgyhogy nem olyan nagy kaland.

2020. dec. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%
Regisztrálj nyugodtan hátha akkor engem nem köteleznék majd beoltásra.
2020. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
52%

Az megfurcsabb, hogy az adatok tovvabbitva lesznek a valasztasi adatbazisba xd


Kb lenyomoznak. Oltanam magam, de igy necces.

2020. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
50%

Én őszintén nem értem ezt a sok laposföld hívő, konteókat gyártó nagyokos orvos professzorokat, hogy hogy gondolkodnak ilyen esetekben.


Előre leszögezem, nem vagyok fideszes, nem fizet senki nekem, nem is vagyok orvos.


Azt nem értem mire fel gxártanak egyesek összeesküvés elméleteket.


Attól, hogy beadnak nektek x anyagot, ami nem sósav, meg nem valami tipikus méreg stb, miért gondolja bárki, hogy emiatt x év múlva meg fogsz dögleni, meg kinő egy harmadik füled, rákos leszel stb.? Ember! Max nem lesz hatásos idővel, meg esetleg mellékhatások lesznek.


Én mondom nem vagyok orvos, de józan paraszti ésszel ilyen nincs, hogy egy orvosok által frjlesztett valamitől majd össze fogsz esni évek múlva éy elpatkolsz...


Az meg tényleg egy agyhalott, aki azt hiszi, hogy direkt ki akarnak nyírni az oltással. Most komolyan. Az ilyen agyatlan mire alapozza ezt az állítást? Szerinted melyik kormánynak érdeke, hogy elpusztulj, és ne fizess több adót? Ti amúgy tudtok gondolkodni értelmesen?


Anno akik H1N1 ellen oltatták be magukat, már 10 év eltelt és még élnek, legalább is akiket ismerek, tuti.


Aki a csodát várja, az hatalmasat téved. A vírus ellen nincs más megoldás. Csak védőoltás van, ha senki nem adatja be, a vírus még 2030-ban is ugyanúgy itt lesz. Nem fog hirtelen a semmitől eltűnni. Minden járványt oltás oldott meg.


Nem mondom, hogy elsők közt jelentkezek az oltásért, de nem vagyok agyatlan konteókban hívő sem. Valamiért sokan szeretnek nagyokosak lenni, és mindenbe azt képzelni, hogy biztos valami hátsó szándék van, meg ez egy terv része, mindmeghalunk, meg okosabbak egyesek az orvosoknál.


Nyugodtan lepontozhattok, attól még a konteósok és laposföldhívőkről nagyon jó pszichológiai tanulmányok vabnak, amik megmutatják, hogy valójában mi okozza náluk ezt a sötétséget, és hogy miért akarnak mindenkitől okosabbak lenni.

2020. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó vagyok: ja ami kimaradt. A regisztráció nekem is fura, nem fogok regisztrálni, adatokat megadni, ha lesz lehetőség, majd lehet beadom az oltást akkor, nem elsők közt.
2020. dec. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
18%

Igen. Ugy kene, hogy levelben ertesitenek, x idopontokban x oltohelyeken lehet beadatni, ennyi.


Elegge atlatszo ez a feliratkozosdi...

2020. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
35%

#15 és 16 vagyok. Valamelyik laposföld hívő agyhalott lepontozott, de érdemi cáfolatot nem kaptam, hogy miért ne lenne igazam, pedig érdemi érveket hoztam fel.


Szóval az az ürülék, aki lepontozott, ideokádna néhány érvet, hogy mégis a konteós idétlen agya mit gondol és mire alapozza?



Vagy akkor pár egyszerű kérdést felteszek, mert agyatlan barmok úgyse tudnak érvelni, max igen/nem-mel, meg egy sor idétlen összeesküvés-elmélettel jönni.


szóval az a nagyon béna, aki lepontozott, válaszoljon pár kérdésre:


-Szerinted a védőoltástól ki fog nőni egy harmadik füled?

-Szerinted a védőoltás hatására átalakulsz egysejtű papucsállatkává?

-Szerinted a védőoltástól lehetséges egyszarvú unikornissá válni, aki szivárványosat tud hányni?

-Szerinted a kormányok ki akarják nyírni a saját adófizető lakosságukat?

-Amennyiben az előző kérdésre igen a válasz, miért vagy ennyire nyomorult? (rövid válasz)

-Ha érveket nem tudsz ideböfögni, hogy mégis szerinted mi baja lehet annak, aki beadatja az oltást, és megindokolni sem tudod tudományos kutatásokra hivatkozva, hogy ezt mire alapozod, akkor milyen alapon képzeled magad okosabbnak, mint egy orvos, aki egyetemet végzett, meg egy kutatónál, aki akár professzori fokozattal is rendelkezik?


Kíváncsi vagyok mit fognak okádni a laposföldhívők.

2020. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

#18

ment a zöld kéz. :)

2020. dec. 20. 13:51
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

"mint egy orvos, aki egyetemet végzett, meg egy kutatónál, aki akár professzori fokozattal is rendelkezik?"

Ráadásul nem is csak egy-egy van belőlük, aki szerint igenis jó, hogy van(nak) oltás(ok).

2020. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!